Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Én föltettem egy kérdést,...

Én föltettem egy kérdést, lenn olvasható. És most egyszerűen eltűnt az az antivir, és minden megjavul, megy az explorer, meg minden program. LEhetséges ez?

Figyelt kérdés
Mikor ma bekapcsoltam a gépet akkor kijött vmi. Antivir Solution Pro és elkezdte vizsgálni a gépem és kiírta, hogy vírusos a nod32-őm is, meg vmi. Win32/Wadnock meg egy csomó mást akkor mit csináljak? Gyorsan kéne a segítség!
2010. júl. 15. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nem értem:s
2010. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az apróbetüs alul az az, amit feltettem kérdés.És azt kérdem, hogy megjavulhatott-e ez az egész, mert minden működik.És eltünt ez a program is.
2010. júl. 15. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
én sem értem
2010. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit csináltál, hogy eltűnt?
2010. júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az antivir solution pro egy hamis antivirus program volt. Azt hogy mitől tűnt el, nem tudom, valószínűleg a nod32 letörölte.(nagyon okosan)
2010. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem, minek kell neked ÚJ és ráadásul HAMIS virusírtó, amelyik MAGA A VÍRUS? Örülj neki, hogy a NOD rövid úton elvágta a mocsok dög torkát és letakarította. Nézd meg, alighanem ott lesz a NOD karanténjában. Futtasd le a Cclenart és kézi ellenőrzéssel a NOD-t.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__1..

2010. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ESET-NOD vírusadatbázisában hetek óta benne van ez a kártevő, márpedig akkor le is tudja szedni. Az Antivirus Solution Pro VÍRUS és hamis virusirtó, ha nincs a NOD, telepíthetnéd újra a Windows-t.
2010. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Mozilla Firefox a böngésződ, akkor töltsd le a WOT kiegészítőt, a Google keresőjében pirossal jelzi ezt az Antivirus Solution Pro nevű hamis vírusirtót! Warning a jelzés. (Nem tud magyarul). Innen letöltheted: [link]
2010. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A WOT minden vírusos oldalt így jelez, az összes hamis vírusirtót is.
2010. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!