Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek Ez az oldal Kamu?

N E X U S P W N kérdése:

Szerintetek Ez az oldal Kamu?

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 30. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy csomó 404-es - oldal nem található - hibaoldal - nem épp szívderítő.


2. "Magyarországon jelenleg több mint 30 000 informatikust keresnek a munkaadók!" - aha, és ezt mire alapozza?


Mert anno - 2015-ben - készült egy "felmérés":

[link]

ami ezt állította:

"A hazai informatikai munkaerő-piacon 22 000 új állás tölthető be. Ez a bővülés a közvetett multiplikátor-hatásokkal összesen 72 000 embernek adhat munkát a nemzetgazdaságban."


Le kell szögezni:

- Nem, nem keresnek 22000 új informatikust (ami nemcsak Java programozót takar!).

- Nem gyorstalpaloókon képzett frissen végzettekből van hiány, hanem képzett seniorokból.

tessék csak megnézni az álláshirdetéseket:

* [link]

* [link]


3. Ezeknek a gyorstalpalóknak eléggé vegyes a megitélésük:

[link]

2019. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így első ránézésre nem találok elérhetőséget, se általános szerződési feltételeket, se adatvédelmi nyilatkozatot...
2019. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy 6 honapot uzentem egy urral errol az oldalrol egesz eddig nem volt 404 es error es most hogy az elso reszletet be fizettem eltunt a csavo ilyenkor mit kene tennem
2019. nov. 30. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A cég elérhetőségein reklamálni vagy a szerződéseden - amit befizetés előtt aláírtál - feltűntetett címen-elérhetőségen.

Netán nem volt szerződés?

2019. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet hogy 6 honapot uzentem egy urral errol az oldalrol"

A képzés - az oldal régebbi mentésének tanúsága szerint ( [link] [link] ) - szeptemberben kezdődött.


"egesz eddig nem volt 404 es error"

Elkezdődött a képzés szeptemberben?

Meg voltak tartva idáig a foglalkozások?


"es most hogy az elso reszletet be fizettem eltunt a csavo""

Az elérhetőségein

[link] [link]

e-mail, telefon, postai cím - nem érhető el?

2019. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!