Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudom, hogy ez szubjektív, de...

Bandi995 kérdése:

Tudom, hogy ez szubjektív, de melyik sztetek a legjobb INGYENES vírusírtó?

Figyelt kérdés
Kellene mert egy átfogó védelmű progi kell amivel most egyenlőre nem kell sz@rakodni aztán majd a fizetőset is megoldom, de addig...
2010. júl. 24. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes:Avast!

Fizetős (én megvettem és 100%ig megfelel):Kaspersky Internet Security 2011 vagy Norton Internet Security

Nem ajánlott:Bármilyen ESET termék ha ingyen adják akkor se fogadd el.


Esetleg ha gyenge géped van akkor avira (ingyenes de angol)

Az Avast mellé még ajánlom a Comodo tűzfalat és a Malwarebytes Anti malewaret (ezt elég heti 1x lefuttatni)

2010. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! nagyon hasznos volt.
2010. júl. 24. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem ha Windows 7ed van akkor nem kell a Comodo tűzfal mert a windowsé elég erős :)
2010. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

comodo internet security

ez egy komplett védelmi rendszer van benne vírusvédelem, tűzfal, kémprogram védelem, anti rootkit védelem, web védelem, e-mail védelem, remélem jól írta mert már elég rég használtam, de szerintem ez a legjobb ingyenes ami kompett


az avg, az avast, az avira ingyenes változata mind olyan mint egy "csonka kezű" ember, valami nagyon lényeges mindig hiányzik.

2010. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jó védelem kell, nem ajánlok ingyeneset!!


Ott a kiváló felismerésű és heurisztikájú Avira rettenetesen lebutított ingyenes verzióval, amiben nincs levelezés-védelem, rootkit-védelem, web-védelem. Én mindet nagyon fontosnak tartom a 3 közül. Ja, és még hallottam róla, hogy az ingyenesben nincs teljes értékű heurisztika.


Ott az AVG, ami szintén le van butítva, ha az ingyeneset akarod. Én még a 8.5-öst használtam, ami másfél hónap múlva repült a gépemről (jó, a fő ok az, hogy ette a rendszert, de azt valószínű javították a 9-esben).


Ott az avast!, ami teljes értékű. Ezt használom már majdnem egy éve, meg régebben is 1 évig. Semmi lényeges elem nem hiányzik belőle, rettentő sokat tud. De sokat átenged. Azért használom ezt, mert szeretem, és nálam nem annyira vérremenő a biztonság.


COMODO, MSE: Ezekről annyira nem merek nyilatkozni, nem sokat hallottam róluk.


Mondanám, ha a felismerés a lényeg, mégis válaszd az Avirát, de saját szememmel láttam, hogy két napig nem frissített, és állítólag vannak máskor is gondok az ingyenes frissítésével. Akkor talán avast!, barátságos, könnyen kezelhető, "beszél" magyarul, de kell a kiegészítő védelem. Nekem, akinek annyira nem fontos a biztonság, Malwarebytes' és Win. Defender is van mellette.

2010. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak az elsőt tudom ismételni, mivel ingyenesek közt én sem találtam jobb kombót: Avast + Comodo tűzfal, + Ad-Aware anti spyware, ami ezeken átjut, Malwarebytes-t elég rányomni pár naponta.
2010. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Avast
2010. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem már kiválóan leírták: Avast + Comodo tűzfal + Ad-Aware + Malwarebytes = no problemo!
2010. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!