Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes vírusirtó manapság?

Figyelt kérdés
én Avira-t használok, de a múltkor beengedett egy makacs vírust, ráadásul google linkből
2011. szept. 20. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Comodot használok, nincs rá panaszom.
2011. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
46%
Avast
2011. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Avast
2011. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
AVG, AVG ( mindenki mást mond, te meg döntsd el, jó mi? :) )
2011. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi avast!-fan... pedig az a vírusirtó NEM JÓ!

Az Avira jó, azért mindegyik enged be dolgokat. Az Avira jó, mert a jó heurisztikája és adatbázisa még fent tartja, de már vannak jobbak is, mert a többiek fejlődnek: AVG, Microsoft Security Essentials, Panda Cloud.

2011. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, maradj az Aviránál...D
2011. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
46%
Miért nem jó az Avast! ? A legjobb elérhető vírusirtó. A híres Nod32 nem tud különbséget tenni vírus és nem vírus között, az AVG ha meglátja a gépedben lévő vírusok 10 %-át, az már csoda. Még a Kasperky-t említeném meg, ami jó lenne, ha nem kötne bele fűbe-fába. Szóval használj Avast!-ot, legalább 5 év óta ezt használom, és még sohasem volt a géppel semmilyen problémám, főként nem olyan, hogy az belassult volna. Ha igen, az nem vírusokból adódóan...
2011. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másra esküszik. Nekem az Avast mindig elég otromba, butuska program behatását keltette. Az Internet Security -s változatot is elég erőszakosan akarja rásózni a felhasználóra. A felület az nem rossz egyáltalán, viszont nekem a bajom mindig az volt, hogy buta. Beenged mindenféle mocskot az MSN -ről de attól még elvan mellette.
2011. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én már több éve használom az avast!-ot, és hibátlanul működik. :)
2011. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb vírusirtó Outpost Security Suite FREE a tulajdonsága "A Firewall, Anti-Malware, Anti-Leak, Anti-Spam moduljaival véd minket a hálózat felől érkező támadásokkal szemben, vírusokkal, rosszindulatú programokkal és levélszeméttel szemben.

Proaktív technológiája segítségével mindenféle, a Windows rendszerben történő változást figyel és engedélyez, figyelmeztet vagy automatikusan megakadályoz, folyamatosan tanulva, mi jó, mi nem jó nekünk.

Több mint 10 éve fejlesztik a készítői, negyvennél is több díjat nyert eddig, és megkapta a VB100-as minősítést, ami azt jelenti, hogy a Virus Bulletin tesztjén 100%-ban megtalálta, leállította, karanténba helyezte rosszindulatú programokat, illetve folyamatokat, registry bejegyzéseket, stb… Eddig már sokat kipróbáltam Avast Comodo Iternet Security AVG Zone Alarm . Ha nem zavar hogy Angol nyelvü ezt a vírusirtót ajánlom a gépigénye 450 MHz CPU

(x86-/x64-/multi-core), 256 MB RAM, 200 MB szabad lemezterület.Telepítés közben mikor a Licence Agreementet elfogadjuk lent, ha gondoljuk vegyük ki a pipát a Help Agnitum improve this program. … kezdetűből, így nem osztunk meg információkat a fejlesztő céggel.

Telepítés utáni első indulás közben regisztrálnunk kell, ez csak egy felhasználói név és e-mail cím megadásából áll, a megadott e-mail címre kapjuk a kódot, amit ezután az Enter Key…-re kattintva kell megadnunk. Így egy évig használhatjuk a programot, egy év után kérni kell egy új kulcsot, szintén ingyen. És még le is tesztelheted ha a böngésződbe beírod hogy Eicar test file utánna tölthetsz le teszt vírusokat.

2013. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!