Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mekkora probléma?

Ez mekkora probléma?

Figyelt kérdés

A mai nap óta az Avast Free Antivirus 20.4.2410 (build 20.4.5312.580) már vagy fél tucat ilyen értesítést küldött ki:


[link]

[link]


Volt hogy egy perc alatt négyet is!


Hogy állítsam meg ezt a folyamatot?A DHT-t,a peer kicserélést és a helyi peerek keresését már kikapcsoltam,de úgy tűnik ez még nem volt elég.Hadd ne mondjam,hogy mennyire idegesítő,ill. ijesztő!


Ill. egyáltalán mi ez az egész?Olvastam erről a botnetről hogy mégis micsoda.Ezek szerint akkor megtaláltak engem is a zombik és most éppen ostromolnak?


utorrent 2.2.1-et build 25302 használok,Windows 10 64 bit Pro 1909-es verzió,oprendszer build száma 18363.900 Windows Update megy és az Avast-nak is minden engedve.



2020. jún. 30. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagy hajlandó a 10 éve elavult 2.2.1-ről váltani, akkor próbáld meg a qBittorrentet, lehet gyorsan megoldódik a baj. Ránézésre amúgy csak simán a csatlakozó peerek zavarják forgalmazás közben, mintha túl szigorú lenne a figyelési szint. Vagy pedig tényleg flaggeltek azok az IP-k valami miatt, és blokkolja a csatlakozásukat.
2020. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
+1 a qBittorent-re
2020. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1/3: már próbáltam a qbittorrentet,csak az a baj hogy mivel több mint kétezer torrentet futtatok ezért lehetetlennek bizonyult az átköltözés rá.


Akkor már lehet hogy inkább az a figyelési szint érdekelne,azt hol lehet módosítani?Ill. ha azok az IP-k tényleg flaggeltek (vagyis ha jól értem tényleg zombi gépek) azoktól nem lehetne valahogy tartósan megszabadulni?

2020. jún. 30. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak a qBittorent.
2020. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam... szóval a továbbiakban ha kérhetem inkább próbáljuk meg a qbit mellőzésével megoldani a problémát.Köszönöm.
2020. jún. 30. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az időbélyeget, akkor láthatod hogy egyszerre került kiírásra a kommented a válasszal. Egyébként megoldható torrentek tömeges költöztetése egyszerűen, új kliensre. Még segédlet is van hozzá az egyik fórumon.

De már csak azért sem írom le hogyan, mert ilyen stílusban reagáltál ahelyett, hogy megnézted volna az időpontokat :)

2020. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert szerinted mennyire élet szerű,hogy két user pont egyszerre küldd el egy kommentet?Most komolyan,szerinted ez tényleg egy főben járó bűn volt?
2020. jún. 30. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen életszerű, és rendszeresen - majdnem napi szinten - előfordul velem, hogy elkezdek írni egy megválaszolatlan kérdéshez, és mire beküldöm, valaki már leírta pont ugyanazt. Felesleges ezen kiakadni.
2020. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!