Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ip cím feltörés?

Ip cím feltörés?

Figyelt kérdés
Privátban kérdeznék olyan szakembert aki ért ilyesmihez.Ip címet lehet feltörni??köszönöm
máj. 16. 21:56
 1/8 Szikszai.B ***** válasza:
85%
IP címet nem lehet feltörni.
máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek?
máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy IP címen feltörni?
máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok egy zseni...szóval a mess-rol kuldtek uzenetet az masnak...nem épp szépeket.Megtettem a feljelentest.Elvileg kivizsgaltak, s azt mondták, hogy az én fiokombol,s az en keszulekemrol mentek az uzik.Arra lennék kivancsi hogy ezt valaki meg tudta e tenni ebben a formaban?én nem irtam semmit, ezert mentem a hatosagokhoz
máj. 16. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez semmi köze az IP címednek.
máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
78%
vicces vagy, hackelni akarsz kamu dumával, ez egyébként bűncselekmény ha valóban van ip cím feltörés akkor azt a hatóság végzi el max, igazi hackerek nem tesznek fel itt kérdést a hackelésről....
máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs.. Ez most kb olyan mintha azt kérdeznéd hogy lehet-e postacímet feltörni.. Pontosan nincs értelme..


A cím mögötti készüléket.. na azt már talán lehet. Kiemelve hogy TALÁN.


Hogy messenger üzenet alapján meg tudják-e az ipcímet.. Talán ha a Meta naplózza.. és esetleg a hatóságnak kiadják, de ennyiért biztosan nem. Hogy hecker Józsi gyakoriről feltöri a Metát neked hogy megszerezze.. Hát ha sikerül mindenképp szóljatok hogy már lehet a marsra utazni ingyen. Te tegyük fel hogy megvan neked az ip, és odaadod egy hackernek aki ért hozzá.. Hát rossz hírem van.. dinamikus ip.. sajnos az az ip addigra réges régen valószínűleg más eszközre mutat. Még rosszabb hír NAT hálózat esetén több ezer eszköz lehet az ip cím mögött.. Szóval inkább nem a válasz mint igen.

máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én járatos vagyok a témában, mármint informatikát tanultam, programozó vagyok stb, DE mit is takar nálad az "IP cím feltörés"?


Konkrétan az a problémád, hogy valaki a te készülékedről küldött dolgokat amiket elvileg nem te tettél? Pontosan mit is szeretnél elérni?

máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!