Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Yandex Cloud, Degoo, Mega,...

A Yandex Cloud, Degoo, Mega, Samsung Cloud, Xiaomi Cloud biztonságosak?

Figyelt kérdés

Yandex Cloud hány GB add ingyen?


A Mega még mindig azt csinálja be regisztrálok és ha letellenek az ajánlatok akkor 15 GB lesz örökre?

Régen ezért töröltem magam.


Telefonon Xiaomi Cloud-ot használok mert gyártó is Xiaomi, gépen meg Google Drive meg Google Fotókat korlátlan a képeknek és filmeknek, OneDrive-t nem szeretem mert csak 5 GB tárhelyet add és elég sokszor gond van vele szinkronizálási problémák stb, de sok cikk ír róla, Skype-l is sok gondok vannak igazából az egész Microsoft szolgáltatásával, és így inkább ott is töröltem magam.


Samsung felhőt nem tudom mennyit add ingyen.



2020. júl. 8. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ha titkosítanám nem érném el telefonon"

Példának okáért a Cryptomator elérhető IOS-re

[link]

és Androidra

[link]

is.


"meg akkor nem járna korlátlan tárhely"

Ez van. Valamiért valamit.

Illetőleg tessék elfelejteni az "ingyen" meg "korlátlan" szavakat.

A közgazdaság első számú törvényei között van, hogy "nincs ingyenebéd". Valakinek valahol valamivel fizetnie kell.

2020. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a megát ajánlom
2020. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A bónuszok lejárnak akkor csak 15 GB ingyen tárhelyem lesz?

Mondjuk én feltöltők 20 GB-nyi filmeket és lejárnak a bónuszok akkor törlődnek azok a filmek amik 15 GB-n túl vannak?

Régen így volt legalább is.


pCloud, Box, Dropbox, Vélemény?

Ha jól hiszem itt vannak fájl méretbe is korlátozások.

2020. júl. 9. 08:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Én a Véleményt nem is ismerem
2020. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Amit felszinkronizáltam töröljem le őket?
2020. júl. 9. 13:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Pár hetente újra és újra és újra megkérdezed ugyanezeket. Van értelme bármit írni neked, amikor úgysem veszel figyelembe semmit, és legközelebb ismét megkérdezed? Nem tartom számon, de nagyjából 30-as nagyságrendben láttam már tök ugyanilyen kérdéseket, gyanúsan ugyanabban a megfogalmazásban és tartalommal.


Olvasd el az oldalak felhasználási feltételeit, és cselekedj aszerint. Ha azzal ellentétes tevékenységet végzel, számolj a következményeivel.

2020. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Más azt mondta hogy ilyent nem tenne hogy ki tiltanának, ezért nehéz most kinek higgyek.


Akkor át gondolom mi legyen.

2020. júl. 9. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!