Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusírtót használjátok...

Melyik vírusírtót használjátok és melyiket tartjátok a legjobbnak? Az ár most nem téma.

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Malwarebytes Premium (fizetek erte), es az Avast! ingyenes verzioja. A winfos defendere pedig ki van kapcsolva.

Az elmult 10-12 evben nem volt virusom, a Malwarebytes mindig lelotte a probalkozokat :)))


A Kasperskyben azert nem bizom, mert orosz tulajdonu, es rettenetesen eloiteletes vagyok az orosz cuccokkal szemben. Nem vagyok benne biztos, hogy idonkent nem ok allitanak-e elo valamit, hogy kis ido mulva harsanyan uvoltsek, hogy CSAK MI fedeztuk fel es tettuk artalmatlanna a blablablabla-virust.

2020. aug. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Milyen operációs rendszerhez
2020. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Semmilyen vírusirtót nemhasználok, mivel hogy Windowst sem használok. Ezt a megoldást tartom a legjobbnak.
2020. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Én egy ideje a Windows 10 beépítettjét használom, arra amire nekem kell, megfelel. Ha neked ettől több kell bármilyen okból, akkor Kaspersky Internet Security, vagy ha megalomán vagy, akkor a Total Security. Nem kell elhinni a neten keringő hülyeségeket, hogy adatokat lopnak, vagy pont ők fertőznek, egyik sem érdekük, az előfizetésekből, kutatásokból élnek, és ezen semmit sem változtat, hogy melyik országból származnak.


Alternatívaként még tudom javasolni a Nod32-t, én nem szerettem, de sokan mások erre esküsznek.

2020. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!