Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen biztonságos felhőtárhel...

Milyen biztonságos felhőtárhelyek vannak még ingyen?

Figyelt kérdés

Apple iCloud 5 GB

Microsoft OneDrive 5 GB

Google Drive 15 GB

Google Fótok 15 GB

Xiaomi Cloud 5 GB

Huawei Cloud 5 GB

Amazon Cloud 5 GB

Flickr 1 TB (Csak nem tudom, alapból privátra teszi hogy csak én láthassam)?

Samsung Cloud 15 GB



2020. nov. 28. 13:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
az SD kártya sem biztonságos. elhagyod/ellopják a telót és idegenek kezébe kerülnek a képeid...
2020. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Figyelj... Elhiszem, hogy ingyen lenne a legjobb, de SEMMI SINCS INGYEN! Ha jót akarsz akkor mindenképpen fizetned kell valamiért. Étteremben sem adnak ingyen kaját, vagy a masszőr se maszíroz ingyen.

Itt van egy minimális szolgáltatás és ha többet akarsz akkor AWS-ben vagy Azure-ban alakíts ki egy Private Cloud-ot. Nem véletlen, hogy cégek leginkább e kettőt használják. Plusz a fizikai rongálástól is védve vagy, mint a lakás/ház leégésekor elégne a NAS-is.


De ez mind pénz-pénz... Ingyen nincs semmi.

2020. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Folytatva az előző hozzászólásomat. Ami ingyenes az sem az. Facebook sem az, igen pénz helyett információval fizetsz. Célzottan hirdetéseket rak az arcodba. Google dettó. Samsing ad egy minimális szolgáltatást, mert benne van a telefon árában. Tehát az sem "ingyenes".

Dropbox is azért ingyenes valameddig, hogy "megvegye a bizalmad" és vásárolj tőle.


Én kérek elnézést, ha lelkedbe tapostam, ha azt hitted, hogy a facebook és társai ingyenesek. :)

2020. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Pendrive, külső belső SSD, külső belső HDD, CD, DVD?

Van több SD kártyám is amit csak itthon tárolok.

2020. dec. 6. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!