Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezhet hogy valamilyen...

Létezhet hogy valamilyen "kéretlen" szoftver feliratkozik egyes youtube csatornákra az én fiókommal?

Figyelt kérdés

Asztali böngészőről van szó.

Az utóbbi hónapokban egyre többször fordul elő (eddig összesen 6 alkalommal), hogy a youtube feliratkozásaim között olyan csatornákat találok, amiket soha életemben nem láttam.

És természetesen fel vagyok rájuk iratkozva.(persze azonnal le is iratkozok).

Ráadásul olyan tartalom amit én soha nem is néznék (javarészt indiai zene, meg ilyen termék reklámok, stb.). Ami furcsa még hogy ezeknek a csatornáknak 100-200 ezer feliratkozójuk van, de a feltöltött videókon alig van 50-100 megtekintés.

Elég gyanús, hogy úgy vették a feliratkozókat ezekhez a csatornákhoz.


Kérdésem az hogy mégis hogy a fenébe lehetséges, hogy én ilyen csatornákra fel vagyok iratkozva? Biztos hogy nem én nyomok a feliratkozásra még véletlenül sem, mivel 10x is meggondolom milyen csatorna az amire megéri feliratkozni. Plusz mint írtam soha életemben nem néztem és nem is érdekelt az adott tartalom.


Próbálok tudatosan netezni, nem kattintgatok ész nélkül semmilyen hivatkozásokra, nem töltök le bővítményeket, ublock origin-t használok, és elővagyok fizetve a Malwarebytes-ra. Az AVAST és a Malwarebytes sem talált semmit a gépemen.

Valami ötlet?



2021. jan. 26. 04:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Változtass jelszót, kapcsold be a kétfaktoros hitelesítést.

Valószínűleg valamilyen módon kikerült a jelszavad, például egy másik szolgáltatásban, amit feltörtek, ugyanazt a jelszót használtad, mint a tecsőn.

2021. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!