Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen kártevő irtót ajánlotok...

Milyen kártevő irtót ajánlotok amire megéri előfizetni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék előfizetni egy kártevő írtóra, csak olyat néznék ami ha lehet VPN-nel együtt van(olyanra gondolok korlátlan adathasználat, és rengeteg VPN szerver) vagy mellé és ne nagyon legyen több mint 5$/hó.

Tudom egy vírusírtó sem tudja garantálni 100%-ot, de szeretném a statisztikák és a vélemények szerint az egyik legjobbat. Ami megvéd, phisingtől, malwaretől minden anyám kínjától.

Jelenleg a Malwarebytes használom, amúgy jó csak nem tudom ez a legjobb e



2022. jan. 13. 19:01
 1/4 Dongaben ***** válasza:
100%
Windows rendszerhez? (Ezt nem írtad.) A Malwarebytes mellett a Windows Defender ingyen van a rendszerhez, és tud annyit, mint a fizetős szoftverek.
2022. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Kaspersky Free Cloud vírusvédőt használom: [link]

Ugyanazt a vírus és kémprogram védelmet nyújtja ez, mint a fizetős verzió, ugyanazt az adatbázist használja. A hátrány, hogy Magyarul sajnos nem tud, viszont ez a legjobb ingyenes vírusvédő, sokkal hatékonyabb, mint a Windows beépített megoldása. Otthoni használatra az ingyenes verzió bőven megfelel.

A Kasperskynek van VPN szolgáltatása, ez is feltelepül a vírusvédő mellet, viszont az ingyenes verzió csak 200Mb adatforgalmat ad naponta, ha My Kaspersky fiókhoz csatlakozol, akkor 300Mb-ot, ami nem túl sok. Inkább csak a szolgáltatás tesztelésére jó. Havonta 4,95 euró, éves fizetéssel 29,95 euro a prémium verzió korlátlan adatforgalommal. Az éves csomag elég jó árban van.


VPN-nél viszont van több választási lehetőség is, ajánlok több szolgáltatást is, mindegyikről írok néhány gondolatot.


1. [link] - ennek is van ingyenes verziója, ami havi 10Gb adatforgalmat ad. A Build A Plan csomaggal havi 1 dollárért kiválaszthatsz egy tetszőleges szervert (pl. a Magyart), további 1 dollárért pedig korlátlan adatforgalmat vásárolhatsz. Azaz havi 2 dollárért használhatod a Magyar prémium, és az összes ingyenes szervert, korlátlan adatforgalommal. Ha az összes szerverüket szeretnéd használni, az havi fizetéssel 9 dollár, évessel 49 dollár.


2. [link] - Ez teljesen Magyar szolgáltatás, így minden Magyar nyelvű (van saját kliens programjuk is). Náluk is van ingyenes csomag, ami havi 3Gb adatforgalmat és 5 Mbit/s sebességet ad. Prémium csomagok 990 Ft-tól vannak, éves fizetéssel (havival drágább, de a három hónapos csomagnál már elég jó kedvezményt ad). Ha elsősorban Magyar szolgáltatást keresel, akkor ez a legjobb, egyébként is kiváló szolgáltatást nyújtanak.


3. [link] - Jelenleg ezt a VPN-t használom a leggyakrabban. 80 országban több, mint 500 szerverük van, Magyar szerver is elérhető. A sebessége teljesen jó, az áraik pedig kedvezőbbek, mint a legtöbb hasonló méretű hálózattal rendelkező szolgáltatónál. Van havi, éves, hároméves, és életreszóló csomagjuk. Az éves ára havi 59,99 dollár (ez havonta pont 5 dollárra jön ki), és most három hónapot ajándékba adnak. Én az életreszóló csomagot választottam (nemrég ez akciós volt), és nem bántam meg. Érdemes figyelni, mert lehetnek újabb akciók az életreszóló csomagra, hosszú távon ez a legkifizetődőbb. Ingyenes verziója ennek nincs, viszont 7 napos ingyenes próbaverziót ad, tehát vásárlás előtt le tudod tesztelni.


4. [link] - ez ingyenesen korlátlan adatforgalmat ad, de csak három ország szervereihez enged csatlakozni (Hollandia, Japán és USA). Mivel az ingyenes szervereket sokan használják (meg a legközelebbi is több, mint 1000 Km-re van), ezért a sebessége nem túl jó. A Basic csomag havi fizetéssel 5 dollár vagy 5 euró (a dollár árfolyama kedvezőbb), ebben már van Magyar szerver és természetesen gyorsabb az ingyenesnél. A ProtonVPN ad egyedül az ingyenes csomagnál is korlátlan adatforgalmat, ezért került be a listámba. Ha böngészésre, kisebb fájlok letöltésére, illetve csak alkalomszerűen kell VPN, és nem szeretnéd figyelni az adatforgalmi korlátot, akkor megfelel. Viszont a fizetős verzió szerintem nem olyan jó, mint a hasonló vagy olcsóbb árban lévő Windscribe, illetve VPN Unlimited szolgáltatása.


5. [link] - ez 20 dollár, és szintén életreszóló csomag. A hálózat mérete és a sebesség is közepes. Sajnos Magyar szerverük nincs. A véleményem, hogy a 20 dollárt megéri (teljesen korrekt az ára), az ingyenes VPN-eknél jobb, viszont a fent írt szolgáltatások jobbak (meg drágábbak) ennél. A legnagyobb pozitívum egyértelműen az ára, egyébként ahhoz képest, hogy szinte ingyen van, nem rossz. A VPN Unlimited mellet ez a másik VPN, amit használni szoktam. A hátránya, hogy nincs próbaverzió, de 15 napos pénzvisszafizetési garanciát adnak.

2022. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Windows defender

Firefox + ublock origin

Mullvad vpn

2022. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Bitdefendert használom, de amikor én vettem 2020.12.20-án, akkor 3 évre, 10 gépre volt 22 ezer forint egy karácsonyi akcióban. Amúgy teljesen elégedett vagyok vele. Egyszer rendesen fel kell konfigurálni, és mind a tíz gépen központilag tudod menedzselni.

[link]

[link]

2022. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!