Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az milyen informatikus aki...

Az milyen informatikus aki Avastot telepít Windows 10re?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 00:09
1 2
 1/14 fukapapa27 ***** válasza:
68%
Merthogy nem értem a kérdésed?!
2022. ápr. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Jófajta. Pl. én. Mert szeretem azé.
2022. ápr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A programot tartod rossznak és azért minősíted rögtön le, aki azt képes telepíteni?
2022. ápr. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Felelősségteljes informatikus.
2022. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hányadik milyen / miért informatikus ... kérdésed? Nem unod?
2022. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Ellenzéki..
2022. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shaddark ***** válasza:
0%

Ingyenesből olyan hű de nagy választék nincs.

És nem mindenki naprakész az informatikai biztonsági hírekből.

Nekem pl. tudnom kell hogy adatgyűjtési botrányba keveredett a cég a termékével, de nem minden informatikus rendszergazda is egyben :)

Sőt, a legtöbb nem az...


Amúgy annyira nem gáz, a google és sok más cég is is ezt csinálja, csak ők nem titokban. Még egy darabig. Az EU nemsokára betiltja ezeket a módszereket. A termékük attól még elég jó. Ha a usert nem zavarja hogy eladják a böngészési szokásait 3. félnek, akkor nem probléma. Ha chrom-ot használ úgyis megteszi ezt a Google is, tök-mindegy 68345 vagy 65956 cég dolgozza fel ezt.


Én pl. nem a vírusirtó alapján választom ki otthoni gépekre (cégesekre Fsecure vállalati csomag megy központi vezérléssel), hanem a user alapján.


Van akinél csak a beépített Defendert hagyom működni, a legtöbb gépre elég bőven ha a felhasználó olyan értelmesebb fajta.

Van akinél egy gyorsabb és a felhasználó számára majdnem észrevehetetlent telepítek, van akinél egy nehezebben kezelhetőbb ám erősebbet.

2022. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem a szakmája csúcsa.
2022. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#3: Mert a Microsoft aztán nagyon tisztességesen bánik az adatainkkal. ;-)
2022. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Aki annyira dicsőíti a Defendert és nem kedveli az Avastot, javaslom, hogy végezzen el egy kísérletet.

A rendszer fusson ssdről, az adatok pedig belső vagy külső merevlemezen legyenek.

Ha csak pár programtelepítőről vagy képről is van szó, Defenderel hosszú másodpercekre gondolkodóba esik az Intéző, míg Avastot telepítve azonnan megnyílik.

2022. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!