Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez valmilyen adatlopós email,...

Ez valmilyen adatlopós email, vagy tényleg igazi?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy citromail felhasználótól egy email-t amibe azt írja volna e kedvem ismerkedni, beszélni? Lehet paranoiás vagyok, de nem emlékszem, hogy bárhol megadtam volna az email címemet mostanság..

2022. szept. 7. 00:54
 1/7 anonim válasza:
100%

Én citromail-en folyton kapok zsarolós spam leveleket, és sokszor mást is, sőt. Sokszor jött ezelőtt figyelmeztető email hogy ezekre ne válaszolj.

Meg szerintem ha valaki ilyen levelet küldene is, illene bemutatkoznia, vagy hogy honnan van neki a címed meg ilyesmi, nem? :DD

Szerintem vigyázz ezekkel. Én nem válaszolnék rá.

2022. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem csak paranoia ez :D

Nagyon gyanus nekem is, hogy csak így jött egy ilyen levél kb ilyen tartalommal. Nem is fogok válaszolni, mert kitudja milyen vírust küldhet át.


UI: tudom nem lényeges, de én spec g-mail-en kaptam.

2022. szept. 7. 01:08
 3/7 anonim válasza:
Néha jó ha az ember paranoiás :p Ha 200x gátol, 1x úgyis megmenthet :D
2022. szept. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nigériai csalás
2022. szept. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak most pénzt se adnak :(
2022. szept. 7. 01:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod kérdezz rá hogy honnan ismer, igazából ha tényleg csaló pár levélváltás után úgy is rá fog térni a céljára valamilyen módon.
2022. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj rá, töröld. Az a legjobb megoldás.
2022. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!