Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » VPN -t szeretnék Androidos...

Lyukóvölgyi kérdése:

VPN -t szeretnék Androidos táblagépre telepíteni. Jelenleg hollandiában tartózkodom, és kérdezi a személyes adatok megadásánál az országot. Most nekem Magyarországot vagy Hollandiát kell bejelölnöm?

Figyelt kérdés

#internet #biztonság #VPN #inkognitó #cyberghostvpn #VPNbeállítás
2022. szept. 24. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez melyik VPN? Nehogy valami szart letölts!

Azért kérdezem, mert általában nem szokták kérdezni a tartózkodási országodat.

2022. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem reklám ként írom

Cyberghostvpn.

2022. szept. 24. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval az első válaszoló vagyok.

Ha Magyar szerverekhez szeretnél csatlakozni, én 3 nagyon jó VPN szolgáltatást tudok ajánlani. Pláne megérős, hogy ha csak ideiglenesen vagy külföldön, és ha csak egy hónapot fizetsz ki.

Ezek az Express VPN, a Proton VPN, és az Avira Phantom VPN.

Ingyeneseket nem nagyon éri meg használni, mert piszkosul lassúak, és Magyarországhoz nem lehet csatlakozni.

2022. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem használtam még, de elvileg az is jó, nyilván a fizetős változata. Azt hittem, hogy valami gáz noname cuccról van szó.

A tartózkodási helynek a Hollandiát kell megadni, és majd ha már kész a fiókod, és előfizettél, akkor a szerverválasztóban válaszd ki Magyarországot.


A koliban a szomszédom próbálta ennek az ingyenes változatát, azt mondta nagyon lassú.

2022. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előszeretnék fizetni, 3évre viszont nem biztos, hogy addig itt leszek.
2022. szept. 24. 10:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahol most lakom itt wifi hálozat van, s elég sokan is laknak ebben a lakóparkban. Ezért is fontos számomra a biztonság.
2022. szept. 24. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak ezmiatt akarsz VPN-t használni, és nem pedig földrajzi korlátok miatt (Értsd: Vannak a Tv2 oldalán olyan tartalmak, amik Magyarországon elérhetőek, Hollandiában pedig nem), akkor arra ott az 1.1.1.1. Ez a népszerű Cloudflare által biztosított szolgáltatás, és ingyenes. Ráadásul nem nyalja be a netsebességed felét. Már rengeteg ideje ezt használom, és a hálózaton csak annyit lehet látni, hogy a Cloudflaren keresztül zajlik valami adat, de hogy miket látogatsz vele, az már nem.
2022. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!