Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A kémprogramirtó folyamatosan...

A kémprogramirtó folyamatosan feldobja az api.vevioz.com ablakot amit blokkol mit lehet csinálni hogy ne dobja mutassa?

Figyelt kérdés
És mi az az api.vevioz.com ?
2022. nov. 9. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Kezdjük azzal hogy mi ez a kémprogramirtó ami ablakot dobál fel? Az URL meg valamilyen alkalmazásod/megnyitott weboldalat API-jához kell (azaz kommunikáció). Nézz utána Google-n hogy mi az a vevioz.
2022. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként valami Youtube Downloader amit biztos használsz
2022. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Milyen kémprogramirtó?

Valami fut a háttérben amivel nem boldogul vagy éppen az ő sallangja.

Tegyél fel rendes vírusirtót, az nagy eséllyel leszedi (nod, avast, avg, stb)

2022. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.

Malwarebites


Azt irja a vevioz valami közösségi oldal,amihez semmi közöm!


2.

Nem youtube


3.

Van!

2022. nov. 9. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]

YouTube to mp3 converter API


Valszeg valami sütit rádobott a gépedre, ami folyamat. csekkolni akarja merre hol barangolsz.

Malwarebyte-nak meg az dolga, hogy ne engedje.

Törölj minden böngészőelőzményt, sütit:

[link]

De ez a jobbik eset, és csak innen a fotelből mondom.


Win alá elég a saját defendere, mert aztán meg megy az értetlenkedés mi miért van.

2022. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


"Törölj minden böngészőelőzményt, sütit:"


Nem oldódott meg hiába lett törölve!

2022. nov. 9. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan programok, amiben talál valami gyanúsat a vírusirtó. Ha biztos vagy benne, hogy az említett fájl nem vírusos, akkor vedd fel a vírusirtó tiltólistájára, amit nem vizsgál. A listára való felvétel előtt érdemes többféle víruskeresővel megvizsgálni.

Én NOD-ot használok, és több olyan programom van, amivel nekem is ezt kellett tennem.

2022. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7.


"Ha biztos vagy benne, hogy az említett fájl nem vírusos, akkor vedd fel a vírusirtó tiltólistájára"



Nem tudom hogy virus-e nyilván azért raktam fel a malwarebytet. Mivel a defender, stb. nem irtotta ki.

2022. nov. 10. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:

6# vagyok.

Többféle víruskeresővel megnézed. (a legtöbb víruskereső korlátozott ideig ingyen is futtatható.) Ha a többség ártalmatlannak találja, akkor nem vírusos.

2022. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!