Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Adathalász a DHL nevében?

Saucony kérdése:

Adathalász a DHL nevében?

Figyelt kérdés
Jött hajnalban egy sms hogy elakadt a csomagom rakattintottam a linkre ott bejött a DHL kamu oldal és ott lehet elkövettem egy hibát.. elfogadtam a cookik at es megadtam az email címem de mást nem csináltam semilyen jelszót banki adatot nem adtam meg. Történhet valami? Kihez forduljak ilyenkor?
2023. ápr. 19. 06:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel még nem történt semmi.
2023. ápr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De akkor ezzel mit akartak elérni? Vagy szokott lenni folytatás?
2023. ápr. 19. 06:26
 3/25 anonim ***** válasza:
Azt hogy további adatokat adj meg amiket már tudnak " használni ".
2023. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor szamithatok a következő smsre? Nyilván már okosabb leszek kitörlöm de így használhatom a mobilon?
2023. ápr. 19. 06:32
 5/25 anonim ***** válasza:
Simán tiltsd le a számot.
2023. ápr. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Megadtál adatokat, cookie-t fogadtál el! Mekkora hlyéknek kell ehhez lenni? Cookie már az adataidat halássza, az email-edet meg jobb esetben csak eladják marketing cégeknek, rosszabb esetben már bruteforceolja is egy program, hogy hátha valamilyen zsarolási potenciálhoz juthatnak róla! Azonnal email váltás, telefont pedig töröld teljesen!!!
2023. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Próbáld már meg egyszer nem félrevezetni az embereket... Egyetlen mailt adott meg a sütikkel meg semmi gondot nem okozott, ha annyira akarja a sütiket törölheti, miért is kéne egész telefont törölni.
2023. ápr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gondot nem okozott az emailje megadásával? Te hlye vagy? Gyakorlatilag kiadta magát, bruteforce pozitív lett! Cookie meg ne mondd már nekem, hogy azonnal nem kezd el dolgozni a telefonon és adatot gyűjteni! Vagy azt állítod, hogy erre nincs esély? A legjobb ilyenkor legyalulni az eszközt és újrahúzni! ALAP!
2023. ápr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Itt más pozitív de nagyon.... Egy email címmel semmit nem tudnak kezdeni a cookie-k müködését meg olvasgasd már át, mit akarsz azon " bruteforce " olni?
2023. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt is tudták, hogy DHL csomagja van! Már előre kikerülhettek az adatai! Ember gondolkozz már, ez irányított támadás volt egy gyenge felhasználó ellen! Emailt váltani, illetve telefont legyalulni!
2023. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!