Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Malware-t hogy lehet a számító...

Malware-t hogy lehet a számítógépről eltűntetni, anélkül, hogy fizetnék $30-at malware irtónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Malware van a gépemen, és a security system azt írja ki, hogy 3-4 cyber treat van a gépemen, és hogy fizessek $30-at, hogy megszabaduljak a malware-től. De igazság szerint, én azért félek, nehogy ellopják így a kártyaadataimat, mert elvileg hacker jutott be a gépembe és a kamerámon keresztül is figyelhet. Van vmi mód, ahogyan megszabadulhatnék tőle, vagy mit lehet csinálni? Valaki kérem segítsen.

2023. szept. 2. 12:12
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Elég erősen az az érzésem, hogy semmi sem volt a gépeden, amíg a figyelmeztetést meg nem kaptad, és az telepített valamit a gépedre. Ez esetben akármennyit is fizethetsz, csak a kártyaadataidat fogják lenyúlni, ha megadod.
2023. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Adatok lementése, és teljes ujratelepités.
2023. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen
2023. szept. 2. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Lecrackeltem egy játékot, amiben malware volt :/
2023. szept. 2. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az adatok mentésével óvatosan nehogy átvigyed a vírust is magát… én a lementett adatokon azért lefuttatnék egy víruskeresést valami megbízható cuccal, pl ESET NOD32/Internet Security
2023. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lecrackeltem egy játékot, amiben malware volt"

Oké, ne legyünk álszentek, szerintem itt szinte mindenki telepített már élete során valamikor, ha máskor nem, gyerekként crackelt játékot. De erről le kéne szokni. Pont az ilyesmik miatt. A crackek elég nagy hányada rejt kártevőt, amit persze az antivirus sem fog meg, mert az ilyen crackelési útmutatók általában úgy kezdődnek, hogy kapcsolj ki minden védelmet...

Gog-on és Steamen sokszor potom áron lehet játékokhoz hozzájutni, van, hogy 80-90%-os leárazások vannak. Ott csapj le rá, az garantáltan vírusmentes. ;-) Sok fejfájást megspórol az ember, ha nem kockáztat.

2023. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le:

[link]

2023. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!