Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megtudják változtatni a gmail...

Megtudják változtatni a gmail jelszavam úgy, hogy nem is tudok róla? pl nem kapok emailt hogy megváltozott a jelszavam. Illetve betudnak lépni ugy hogy nem látok ismeretlen eszközt? VAGY ez által a gépembe ha hozzá férnek az emailcimemhez?

Figyelt kérdés
Legyen akár virus ez a hozzáférés, gép ujra van instalálva

nov. 5. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már arról értesítést kell kapnod, hogy idegen eszközről történt belépés. Ha be van kapcsolva a kétfaktoros hitelesítés (és miért ne lenne, erősen az érdekedben áll), akkor nem is tudnak másik eszközről belépni míg jóvá nem hagyod. Ha nem így van nálad beállítva, jóval nagyobb a sikeres lopás kockázata.

A géped és e-mail fiókod között semmilyen kapcsolat nincs, nem tudnak egy e-mail fiókba lépéssel egy eszközhöz hozzáférni, látni a tartalmát.

nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probléma ott kezdődik hogy nem kaptam semmi belépést vagy email cim jelszo változtatást. Mégse tudtam belépni a steambe meg az emailbe. kétfaktorosom megvan. De ha nem tudja megfertőzni a gépet akkor másik email cimet se tud ugye ? mert épp másikat használtam amikor nagynehezen erre felléptem
nov. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!