Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Brave böngészőhöz milyen...

Brave böngészőhöz milyen bővítményeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig Firefox-ot használtam, de áttértem a Brave-re, amiben kellemesen csalódtam. Minden egyes Windows újratelepítésnél odafigyelek a böngészőben a netezés közbeni újjlenyomat csökkentésében. Ezt bővítményekkel érem el, mint például: ClearURLs, Decentraleyes, HTTP to HTTPS, Malwarebytes Browser Guard, uBlock Origin


Ti milyen további bővítményeket ajánlotok?

Válaszotokat előre is köszönöm!



dec. 1. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél több bővítményed van, az ujjlenyomatod annál egyedibb lesz, szóval ezzel csak magaddal baszol ki. Az URL tisztítás megoldható uBlockkal is, csak nézz utána. Decentraleyes már nem hasznos. HTTTP to HTTPS szintén. Az összes ilyen online védelem, mint a Malwarebytesé haszontalan, hogyha a user nem kattint rá minden szarságra és nem futtatja a vicceskep.png.exe -ét.
dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Le tudnád kicsit bővebben írni, hogy mi miatt nem hasznosak ezek a bővítmények? Ne érts félre, nem kötekedni akarok, csak szimplán nem értek hozzá és e miatt kíváncsi vagyok a válaszodra.
dec. 3. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!