Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most vettem új gépet, milyen...

Most vettem új gépet, milyen vírusirtót használjak, h ne az legyen az első problémám, hogy újrarakjam a Windowst?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy gépet, de vírusirtó még nincs rajta, így addig nem is akarom használni. Tudnátok javasolni pár jó vírusirtót. Az hogy ingyenes-e vagy fizetős nem számít, a legjobb kell.
2009. febr. 16. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb a Nod32, nemsokkal utána jön az Avast.
2009. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az avast jobb, úgy ingyenes, hogy nem kell 3 hetente ujrainstallálni, utána update is folyamatos.
2009. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
AVG, ingyenes, gyors, és nem zaklat.
2009. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ESET Smart Security én ezt használom rengeteget letöltök idáig mindig megvédet !

bővebb info itt [link]



és ha írsz e-mailt akkor lehet hogy oda adom végleges verzióba :)

2009. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

avast! Professional

letölhető innen (magyar): *****


Tűzfalként pedig érdemes felrakni az Outpost Firewall-t.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az avast! Professional a legjobb én is azt használok.

Mellé pedig én is az Outpost-ot, esetleg a Comodo tűzfalat ajánlanám.

2009. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 yuda ***** válasza:
100%
Én is az ESET Smart Security-it használom sikerrel.Eddíg jól teljesített: nem csak vírusirtó,hanem tűzfal is egyben.
2009. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Avast(ez egy komplett antivirus,antirootkit,antispyware...stb)+comodo tűzfal.Nem kell egyikből sem a fizetős,jó az ingyenes is.Avastból ráadásul nem nyújt erősebb védelmet a fizetős.Annyi a különbség,hogy a fizetőst a cégeknek kell használni,mert az ingyenes csak otthon felhasználóknak van.Néhány nélkülözhető funkció(pl váltás haladó felhasználói felületre) van csak a profban,ami a homeban nincs,de ezek nem fontosak.A nyújtott védelem ugyanolyan erős mindkét verzióban.Comodoból ha a legújabbat rakod fel,akkor figyelj,hogy csak a tűzfal részét telepítsd(kérdezni fogja),mert antivirusnak ott az avast,és az jobb arra a célra.Comodo a tűzfalban erős.(plusz info:Ha használsz utorrentet,akkor azt majd ki kell engedni rajta,különben passziv módban lesz(bővebben google 'utorrrent comodo 3.5 port' keresés)

Államtitkokat azért nem bíznék rájuk,de otthoni védelemnek tökéletesen megfelelnek ezek a progik.


Nod32-t személy szerint nem ajánlom,nekem nem vált be.Kicsi ugyan az erőforrás igénye,de sok mindent beenged,nem talál meg.Amit megtalál,azzal is nehezen bír.Sokszor sehogy.Szerintem csak a marketingje jó.Nekem ezek a tapasztalataim.


Kaspersky nagyon jó még,de iszonyatosan fogja a gépet,ráadásul állandóan feketelistára kerülnek a kalóz kulcsok.Ha erős géped van,és megveszed,akkor mindenképp az éri meg.

.K

Attól meg,hogy időnként ne kelljen ujraraknod a winfost,attól meg talám csak a jóisten védhet meg.Tönkre megy az simán magától is.Védelem persze kell azért.

2009. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Avast! Home Edition (ingyenes) + Comodo Firewall 2.4 (feltétlen magyar verzió!)
2009. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik olvtárs írta, hogy a Windows újrarakásától csak a jóisten védhet meg.

Szerintem nincs igaza. Ha eleve Linuxot raksz fel, akkor nem kell újraraknod a Wint. Pláne nem vírus miatt! ;))

2009. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!