Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó?

Melyik a legjobb vírusirtó?

Figyelt kérdés

Eddig avastot használtam próbaverzióban. Sokan azt mondják, hogy ez sem a legjobb.

Mennyire megbízható a torrent oldalakról letölthető avast pl.? Mert van egy pár példány belőle.


2011. márc. 5. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megvenni, akkor inkább ingyenest használj, mint tört verziót. A tört az nem megbízható. Én avastról avg 2011 free-re váltottam, sztem jó. Ha teszel egy comodót mellé akkor jó az avast is meg az avg is. Vagy tegyél fel nodot. Minden hónapban adnak hozzá kódot némelyik oldalon.
2011. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
malewarealarm
2011. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ami tuti

Michrosoft Security Essencial és a Norton egy szar.. ezeket soha...

tapasztalat..... nemrég vettem új laptop(280k) eredeti oprendszer... semmi vírus nem volt fent (Michrosoft Security Essencial) szerint de g*ci lassú volt a gép

felraktam a nod32-t 9 vírust talált :O

a Norton meg nekem sose tetszett.. régi gépemen volt.. hát bekaptam vele egy trójait..

én nod32-őt használok ... így nekem ez a legjobb..

avastot még nem használtam

2011. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a tippet.
2011. márc. 5. 23:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha torrentről akarod beszerezni, hajrá. De ha utána kapsz valami kis ajándékot, amit a formázás sem pucol le a gépedről, magadra vess. A torrent alapban szép és hasznos dolog, de nem akkor, ha a gépet kell megvédeni, legalább a véédelem legyen legális.

Avastról váltottam AVG-re, nekem nagyon pozitív csalódás volt (több minden megfordult már nálam, köztük MSE, Nod is, egyikkel sem voltam megelégedve). Egy jó tűzfal AVG mellé (ha win 7-d van, akkor azé, ha nem, akkor Comodo vagy ZoneAlarm), aztán megvagy ingyen, és legálisan.

2011. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésre válaszolj, légy szíves... Melyik az a funkció, ami csak a fizetős avast!-okban van, és neked feltétlenül szükséged van rá???!?!?!??
2011. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a nod nem olyan jó, mint ajánlják... sokmindent átenged...

kicsit körülményes, és gyakori crack-elést igényel az állandó ellenőrzések miatt, de a biztos védelem a kaspersky internet security. Torrenteken megtalálható:)

2011. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát ahogy az utolsó mondja... a no szeret a crackekre és a key-re vírust jelezni... de nekem gondom nincs vele .. a másik gépemen 1,5 éve ugyan az az oprendszer van és nod 32-vel van védve
2011. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Csak egy kérdésre válaszolj, légy szíves... Melyik az a funkció, ami csak a fizetős avast!-okban van, és neked feltétlenül szükséged van rá???!?!?!??"


Eddig nem én "gondoztam" a vírusirtót, ezért abszolút semmit nem tudok ezekről a programokról.

Köszi mindenkinek. Könnyebb dolgom lenne, ha mindenki egy programot mondana tökéletesnek:) de akkor a torrentet hagyom ez ügyben.

2011. márc. 6. 00:00
 10/15 anonim ***** válasza:
aki azt írta hülye.. ott a beload,ncore.. onnan szed le... 1000% h nem vírusos.. és ne valami kan phazedll,pirate oldalról
2011. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!