Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírustámadás vagy mi?

Vírustámadás vagy mi?

Figyelt kérdés
Elkezdtem netezni és azt vettem észre, hogy a gép dolgozik! Megnéztem a COMODO tűzfalat de nem volt blokkolva vírus! Kilépek a COMODO-ból majd magától megjeleni az Avast a tálcán és elkezd vizsgálni, de úgy, hogy a kb 3 percel ezeltt elkezdett vizsgálatot már 30 percnek írja! Lehetséges, hogy ez egy olyan vírus ami teszteli magát?
2011. jún. 17. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vagy csak képzelődtél,vagy a vírus étvette az irányítást a vírusírtó felett.online víruskeresőt próbálj
2011. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szürke ablak jelent meg? Nem volt beütemezve egy vizsgálat?

Számítógép vizsgálata / Vizsgálat / Teljes rendszervizsgálat / További részletek / Beállítások / Ütemezés. Nincs ott ütemezve? Nézd meg a gyorsvizsgálatnál is!

2011. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Végigvitte, de NEM TALÁLHATÓ FENYEGETÉSEK felirattal fejezte be a kutatást!

Hogyan használjam az online virus scanner-t ha azt sem tudom, hogy a vírus létezik-e vagy sem vagy csak én indítottam-e el! Ráadásul még a vírus nevét sem tudom!

2011. jún. 17. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, hogy ütemezve van-e keresés!!! Azt írtam le, hogy hogyan kell!!!!!!



Nem árt, ha lefuttatod a Malwarebytes' Anti-Malware-t. Segítség:

[link]

2011. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt, megbízható és megtalálja, bármi is az.

[link]

2011. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom letölteni a NOD32 keresőit meg az utódjait! Kis híján az tette majdnem tönkre a gépem! Az Anti Malware programban meg csalódtam! Meg volt egyszer, de nem volt jó!
2011. jún. 18. 07:09
 7/13 anonim ***** válasza:

De még mindig nem nézted meg, hogy ütemezve van-e vizsgálat és azért kezdett elvizsgálni az avast! vagy csak jókedvében.

De te tudod...

Ha nem Malwarebytes', akkor Emsisoft, de valami kell egy avast! kaliberű izé mellé!!

2011. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Apám, aki nem akar vagy tud fizetni az ESET-NOD-ért (mert az FIZETŐS), az ne használja! HAMIS kóddal egyáltalán ne, mert akkor tele lesz a gépe trójaival. Akinek a "NOD123" (nem NOD32 Antivírus 4) a Fiaumiau oldalról frissiti magát, az magára vessen.
2011. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a valódi ESET-NOD oldala: www.eset.hu
2011. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért ESET reklámoztok itt is, most őszintén?

Ezzel ráadásul semmit se segítetek neki!!!!!!!

És az ESET se olyan hűdenagyonnagyonjó. Jó, de nem kiemelkedő!

2011. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!