Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb vírusirtó?

Melyik a legjobb vírusirtó?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányulna, hogy melyik a legjobb ingyenes, illetve melyik a legjobb fizetős virusirtó. És ezek közül megéri a fizetőset kifizetni? Az mennyibe kerül? Előre is köszönöm a válaszokat.

(windows 7 64bit-es laptopra kell ha ez számít valamit.)


2011. aug. 25. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg válasz, rengeteg vélemény, rengeteg választási lehetőség.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Melyik+a+leg..

2011. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyedi, hogy melyik gépen mi válik be.

Gyengébb gépekre fizetősből ez a jó:

[link]

17 ezer forint egy évre, diákoknak 50% kedvezménnyel adják. Regisztrálj, töltsd le a megfelelő (64 bites) 30 napos próbaváltozatot, kapsz hozzá licenszkódot. Aztán 576 boltban vedd meg a dobozost, akárhányszor újra tudod telepíteni, lekéred a kódot és egy évig automatikusan frissiti magát. Bármi van, segítenek. Megbízható cég a Sicontact Kft.

2011. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az AVG-t ajánlom. Nagyon jó vírusirtó. Van ingyenes és fizetős változata is. Ha a fizetőset választod, akkor csak 8000 ft-ot kell fizetned 1 évre (ezt olvastam valahol)


[link]

2011. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Úgyis azt fogja az emberek nagy része mondani, amit éppen használnak.

Nekem spec. avast-om van.

Ha lenne pénzem akkor csakis Kaspersky-t vennék.

Az ESET-et ne vegyél semmiképpen.

2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Négy éve van ESET-em, természetesen valódi licenszkódos, kedvezménnyel vettem. Semmi gond nincs vele, csak Hozzáértő módban be kell állítani jó erősre (kiterjesztett heurisztika stb.), a tűzfala pl. egészen kiváló. Észrevétlenül dolgozik a háttérben, nem fogja le a gyengébb gépet sem. Aki tört ESET-et használ, az megérdemli. A védelmen nem szabad takarékoskodni!
2011. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5 éve van Avast FREE-m, és semmi gond nincs a géppel.

Amúgy meg döntsd el:

[link]

2011. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igazából, kb bármelyiket mondják, az jó, és az élvonalba tartozik, sosincs olyan ami "az egyetlen".


Részemről Avira Free-vel beérem:

[link]

Ingyenesen kapsz jó védelmet.

2011. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Avast 6.0 a legjobb az ingyenesek közül és a ingyenes közül is a legjobban véd!

Fizetősök közül a NOD32 a legjobb!


De a NOD 32 ha fizetős ha nem elveri az AVAST 6.0-t!

2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a nod32- nek mennyi az éves dija? AVG ből a fizetős mivel tud többet mint az ingyenes? elég sok rosszat hallottam az avg ről, tényleg nagyon lelassitja a gépet? és elég sokan irták ezt az avast ot akkor gondolom az is jo lehet bár még életemben nem hallottam rola ( de valószinüleg csak én ragadtam le a nod32 nél meg az avg nél :)) köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 25. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!