Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusirtó nélküli nethasználat?

Vírusirtó nélküli nethasználat?

Figyelt kérdés
Defender meg windows tüzfal nem elég? Sokan vagytok akik nem használtok védelmi programokat? torrentezés és netezés, böngészés mellett? Van olyan virus ami szimpla kapcsolat melet magától felmegy gépre? pl ott vannak mobilok azokon sincs virus védelem vagy nem?
2011. szept. 3. 11:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%
szerintem óngyíkóság Vírusirtó nélküli használni én sosem tenném ezt meg nem mindig a legújabb VIPRE Antivirus Premium a gépemen és szerintem nagyon jó
2011. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%
USB modemes mobilnetek hotspot eszközzel közvetlenül kapcsolódnak a netre (nincs se proxy, se router), a TCP/IP kliensen keresztül. Egy ilyen nettel erős tűzfal és megbízható védelem nélkül öngyilkosság felmenni a netre. Tudom, mert négy éve a másik gépemet éppen az ilyen neten át bejutó fertőzés vágta haza. Hiába volt átépítés, újratelepítés, bármi: a gép soha többé nem lett tökéletes. Vennem kellett egy újat.
2011. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!