Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírus, vagy kémprogram...

Milyen vírus, vagy kémprogram lehet a gépemen?

Figyelt kérdés

Nagyon lassú volt a gépem, ezért kikapcsoltam és újraindítottam. Újraindítás után az ikonjaim nem látszanak (kivéve a sajátgép és az internet explorer), vagyis egy kocka alakú elmaszatolódott paca mindegyik. Elvileg minden működik - ettől függetlenül. Képet is raknék fel, csak nem tudom hogy kell...

Jelenleg online víruskeresőt futtatok (ESET Online Scanner), de tartok tőle, hogy nem fog semmit találni. Utána majd az Ad Aware-vel is megnézem, de nincs valakinek konkrét tippje esetleg? Három napja telepítettem újra a gépen az XP-t. A segítő hozzászólásokat előre is köszönöm!


2009. ápr. 25. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám, és akkor a Spybot - Search & Destroy segített. Ingyenes,jó progi ráadásul még magyar nyelvű is. :)

Remélem neked is segít.

2009. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy megbízható szoftvert és azzal egy teljes scan, próbáld ki a Kaspersky-t. Ha az nem talál semmit akkor vagy egy spy írtóval nézd meg vagy nincs rajta vírus. Az ad-aware nem vmi jó sztem, van benne egy rakás korlát legalább is egy free-be. Esetleg nézd meg még CounterSpy-al, annak van 15 napos free-je és a legjobb szoftver szerintem.
2009. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Elvileg nincs vírus a gépen, az ikonokat is visszapakolgattam. Mindenesetre majd egy (nálam jóval hozzáértőbb) barátommal megnézetem. Köszi mégegyszer!
2009. ápr. 26. 16:33
 4/4 anonim válasza:
Üdv! Ajánlanám figyelmedbe: Trojan remover, Malwarebytes' Anti-Malware, VipreRescue. Aktív KIS alatt is találtak írtanivalót, és valahogy felgyorsult a gépem.
2009. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!