Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVG anti vírus? (Kérdésed túl...

AVG anti vírus? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Teli van a tököm az AVG-vel mindent leellenőriz és mindet le is tilt. Szeretném ha mondanátok jó virusírtókat tehát biztonsági szoftvereket. Aztán ebből szavazás lesz!
2011. jan. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Avira Antivirus
2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem AVG-vel való kapcsolatom ott kezdődött és ott is ért véget, hogy Comodo tűzfalam (elvileg ugye IS AV része is ott van valahol) összeférhetetlen programnak írta.

Ezerféle irtót kipróbáltam, ingyeneset, fizetőset, legálisat és kevésbé azt, de mindig mindenről visszatértem Avastra. Ha jól be van állítva és van mellette egy jó tűzfal (pl Comodo), akkor nagyon jól védi a gépet.

Akik fikázzák, valószínű hagytak valami hézagot, és/vagy olyan helyeket látogattak, amiket nem kellett volna.

2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sok éve AVG-t használok, és soha nem volt bajom vele. A tűzfalat külön szeretem benne. Mi az, hogy mindent letilt?


Egy dolgot tudok amúgy, ami ellene szól, és az az, hogy nagy az erőforrásigénye. Gyors vinyóval és többmagos processzorral persze ez nem okoz gondot.

2011. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is AVG-t (Free) használok évek óta.


Katt a menüben a "Tools / Advenced settings"-re.


Az oldalsávban katt a "Schedules"-re.

Ne legyen bejelölve az "Enable this task"

Az oldalsávban katt a "Virus database update chedule"-re.

Legyen bejelölve az "Enable this task" vagy ne de akkor kézzel kell undítanod a frissítést.

Az oldalsávban katt a "Program update schedule"-re.

Legyen bejelölve az "Enable this task" vagy ne de akkor kézzel kell undítanod a frissítést.


Az oldalsávban katt a "Resident Shield"-re.

Legyen bejelölve az "Enable Resident Shield"-re.

Ne legyen bejelölve a "Scan files on close" és a "Auto-heal"


Az oldalsávban katt a "Resident Shield / Advenced Settings"-re.

Itt választd a "Scan Infectable files and selected types of documents" lehetőséget.

Alább legyen kijelölve az "Always scan without extension"


Az oldalsávban katt a "Link Scanner"-re.

Ez nálad mindenképpen legyen bejelölve, mert túl óvatlan vagy és benyaltál egy csomó sz**t.


kb ennyi hogy gyorsabb legyen.

2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 blex ***** válasza:

én is remekül elvagyok az avg-vel.

a vírusos, gyógyíthatatlan fájlokat persze, hogy letiltja :)

a tűzfal meg megkérdezi, hogy te mit gondolsz a programról, ami netet akar használni.

2011. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!