Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7re meik vírusírtó jó?...

Win7re meik vírusírtó jó? Olyat írjatok lágyszí amit netről letudok szedni ingyen!

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Microsoftost használom az Essentials-t.
2010. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Avira Personal és az Avast 5 pédául ingyenes.
2010. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyen nem találsz jót (illetve lehet, hogy az MSE jó, arról nem sokat hallottam).

Az AVG-t utáltam (mondjuk az előző verziót használtam), és le van butítva, az Avira őrült jó (lenne), csak ahhoz meg kell venni, mert le van butítva az ingyenes. Az avast! pedig többet enged át, mint amennyit észrevesz, és állítólag lassít (mondjuk én kockáztatok, és ezt használom, az ingyenesben is sok szolgáltatás van). A COMODO antivírusa állítólag MÉG nem elég kiforrott.

2010. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Avast! Ha csak vírusírtó kell. MSE-ben viszont minden benne van, jókat hallottam róla.
2010. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!