Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast Internet Securuty 7,...

Avast Internet Securuty 7, SpyBot - Search and Destroy, ezek mellé milyen hasonló szoftvert és vagy tűzfalat tehetek még fel hogy na akadjanak egymásba és ne is omlasszák össze a rendszert?

Figyelt kérdés

2012. márc. 3. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Internet Security teljes körű, tűzfalas védelmet jelent. Nem ismerem ezt az Avast IS-t, nekem Eset Smart Security van a gépemen, de ezek a tapasztalataim:

1. Telepités után le kell tiltani a Windows saját tűzfalát, mert a kettő összeakad és lefagy a gép.

2. Az összes védelmi beállítást át kell nézni és szigorúra beállítani.

3. Nem valós idejű víruskeresők időnkénti lefuttattása nem zavarja a rezidens védelmet.

Én pl. a Malwarebytes-t szoktam lefuttattni.

2012. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Google Chrome fordítása:

"Jobban érzi magát a legjobb védelem

avast! Internet Security komplett antivírus, anti- spyware antispam és tűzfal védelem, kiegészítve avast! SafeZone ™ és az új technológiák hibrid felhő, a legjobb védelem a vírusok, kémprogramok és egyéb kártékony programok 2012-ben".

2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!