Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Kingsoft Antivirus nevű programról? Minden jótanácsot vagy vélemény szivesen fogadok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Avast, MSE, vagy Malwarebytes. Többire rá se nézz.
2012. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Kingsoft elég vacak, válassz valami ismertebbet.
2012. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
kaspersky gyerekek, ti még nem tudjátok mi a márka?
2012. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még csak egy napja tettem fel, eddig azt vettem észre, hogy szépen frissül, nem fogja a gépet, a bootolás jelentősen felgyorsult, nem tudom, van-e köze hozzá. A Kaspersky valósidejű változata sajna fizetős, amúgy meg az ESS mellé kell, trójai-fogónak. Na majd meglátom. Kösz a válaszokat.
2012. júl. 19. 07:41
 5/12 anonim válasza:

Kaspersky a legjobb, nem olcsó!!, de még én sem tudtam betörni a saját gépemre BT5R2 disztribúcióval!

[link]

2012. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
21%
Ja, és ezen nem éri meg spórolni. Majd ha bekapsz valami kis keylogger férget, és a kártyádról leúszik minden lóvé, akkor már te sem sajnáltad volna az a 15 ezret évente!
2012. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell itt kiadni 15ezreket, simán jó egy jobb fajta ingyenes vírusirtó + tűzfal is, a lényeg a józan paraszti ész. Aki azt sem tudja mit csinál meg kattintgat össze vissza mindenre azt a Kaspersky sem védi meg, előbb utóbb úgyis megfertőződik. Aki érti a dolgát az meg vígan elvan egy ingyenessel is.
2012. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nagyfater válasza:
Csatlakozom Sylar7-hez, azzal a módosítással, hogy azért érdemes egy ismertebb programot feltenni, még ha nem is feltétlenül a Kasperskyt. De abban feltétlenül igaza van, hogy a legnagyobb veszély a gépre a meggondolatlan számítógépező.
2012. júl. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mérlegelni fogok.
2012. júl. 24. 11:03
 10/12 Nanamia válasza:
Én Comodo Internet Securityt használok, honlapról letölthető az ingyenes verzió, van benne minden, de persze ennél is tény hogy gy van értelme ha értesz hozzá, leginkább a tűzfal szerintem a lényeg.. mert be lehet állítani hogy ne kérdezzen semmit, hanem engedjen mindent, lehet hogy ez kényelmesnek is tűnik csak épp úgy már semmi értelme. Én maximális biztonsági szinten használom, így mindenre rákérdez legalább egyszer és nem csak úgy, hogy adott alkalmazást ki- vagy bejövőként engedem-e, hanem még ezek is le vannak szűkítve portszintre, ehhez persze nem árt tudni hogy adott programnak milyen portokra van szüksége. Szóval szerintem aki ért hozzá annak teljesen jó és szabadon beállítható ingyenes védekezési eszköz
2012. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!