Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mihez kezdjek? Támadás érte a...

Mihez kezdjek? Támadás érte a gépet, ezért csökkentett módban víruskeresést végeztem. Találtam pár hívatlan látogatót, amitől gyorsan meg is szabadultam. Tovább lent!

Figyelt kérdés
Microsoft security essential van fent a gépen, eddig semmilyen probléma nem volt vele. Néha végeztem nod online vírus ellenőrzést+malvarebytes anti-malwaret is futtattam néha, és sosem talált semmit sem a gép. Tesóm ült a gép előtt ma, és egyszer csak egy piros x pislogott az óra mellett , hogy fertőzött a gép. Semmit sem lehetett elindítani, valami program lejött, ami futott és dobálta ki a trójai kártevőket. Csökkentett módban ki is irtottam, amit találtam, de a hülye trójai vagy nem tudom, hogy mi a registryben ezt azt kikacsolt, valamit vissza is kapcsoltam, mert kiírta a gép, hogy mi van kikapcsolva, de most nem tudom, hogy lehet,hogy mást is kikapcsolt, csak nem jelzett a gép? Valami fontos cuccot. ezt nem tudom, Azt tudom, hogy az automatikus frissítés, vírusírtó, tűzfal meg ilyeneket kikacsolt. Kasperskyt felraktam , és végig vittem, de nem talált semmit. Most mihez kezdjek, nem lassú a gép vagy ilyesmi, csak tartok attól, hogy valami fontos cuccot kikapcsolt. Advanced system care nem talált semmit sem, a regisrty szerinte rendben van, és biztonsági rést sem talált.
2012. aug. 30. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
én azért még egy VIPRE Rescue is lefuttatnék [link]
2012. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy ezt: [link]


Nézd meg a Vezérlőpult=Biztonsági Központban minden KÉK színű-e? Ha nem, akkor baj van.

2012. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőt lefuttattam, és nem talált semmit sem. Akkor ezek szerint minden rendben van. A válaszokat pedig köszönöm szépen.
2012. aug. 30. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!