Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tűzfa, Vírusírtó, Mappa...

Tűzfa, Vírusírtó, Mappa levédése jelszóval, (többi lent)?

Figyelt kérdés

Mellyek a legjobb ingyen letölthető vírusírtók és tűzfalak?

És egy gépen lehet akár 3-4 tűzfal is?

Van olyan ingyenes program amivel le lehet védeni jelszóval egy mappát?



#tűzfal #vírusirtó #mappa levédés
2013. júl. 4. 00:17
1 2
 11/12 rumola ***** válasza:

ilyen kérdéseknél mindig elszabadul a pokol. Ha tényleg hosszu életü akarsz lenni a neten kell azért tüzfal is virusirtó is. ha gyenge a géped akkor panda a virusokra, ha erösebb akkor avast.tüzflnak a comodo tüzfalát javaslom.

Vagy létezik olyan hogy egybe van a comodonál a virusirtó és a tüzfal. comodo internet security a neve. ingyenesen is letölthető a gyátó honlapjárol. bár a virusirtó rész, picit gyenge, de el lehet vele lenni.

3-4 tüzfal olyan meg nincs. amint ujjat raksz a régit lőd ki

a mappáid és könyvtáraid jelszavas védelmére itt egy tipp

[link]

remélem tudtam segiteni

2013. júl. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy lúzer vagy, apám! Ismertem én olyat, aki szintén ezzel dicsekedett, neki nem kell se tűzfal, se vírusirtó, de jó. Aztán hónapokkal később megjelent nála a rendőrség, lefoglalták a gépét és bevitték. A gépe zombi volt, pedofil képek miatt, IP cím alapján külföldről jelezték, hogy ilyen képeket szór szét a világhálón. Nem is tudott róla, de alaposan meghurcolták, mire kiderült, a gépe volt fertőzött és nem ő pedofil. Ha pedig mobilneted van, az nem használ routert, még nagyobb a veszély. De ha neked az a hobbid, hogy havonta újra telepitesz, akkor csak rajta.
2013. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!