Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet ez? Aki érti mi...

Lac04 kérdése:

Mi lehet ez? Aki érti mi lehet ez segítsen! Már többször azt tapasztaltam hogy a gépemen a fájlok pl zene albumok egyszer csak eltűnnek és nem töröltem ki emlékeztem rá hogy van nekem aztán másnap megnézem és nincs már meg

Figyelt kérdés
több zeném is így tünt el.És más sem törölte
2013. júl. 25. 11:24
 1/9 CspCsj ***** válasza:
HDSentinel program mit ír ki a merevlemez állapotára?
2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha gép krónikus feledékenységben szenved, annak egyik oka az, hogy lemerülőben van az alaplapi (BIOS) elem, ki kell cserélni.
2013. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs virusod?
2013. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gábor_79 ***** válasza:

Igen, némely vírus hajlamos eltüntetni dolgokat. Te és ezeket utóbb meg szoktad találni? Végezz egy szkennelést. A legideálisabb egy live cd-vel ami vírusirtó.

[link]

Én a Dr Web-et ajánlom, bár biztos van jobb, a többit nem ismerem. [link]

Persze tudnni kell helyesen lemezre vagy pendrive-ra írni, de nem ördöngősség. Ez segít: [link]

2013. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából annyira nem értek a gépekhez. Csak feltűnt hogy ami eddig megvolt már nincs meg.Nem tudom hol lehet megnézni hogy mit ír ki a merevlemez állapota.Elvileg talált már nálam vírusokat az avast de fura hogy nem feltűnöen sok mappám tűnik el csak 1-1 és ha nem böngészném mindig fel sem tünne.És nem találom meg már őket.
2013. júl. 26. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Futtasd le az ESET online scannerét, rejtőzködő vírus lehet a tettes. [link]
2013. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gábor_79 ***** válasza:
Ha akarod meg lehet jeleníteni az elveszett dolgokat, ha név szerint emlékszel arra a mappára ahol volt. Most is ott vannak, csak 'rejtettek', - feltételezem.
2013. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogy jelenítem meg ha rejtettek ?
2013. júl. 31. 08:54
 9/9 Gábor_79 ***** válasza:
Igen. Van egy parancssor, nem bonyolult, ami visszaállítja a rejtett, esetleg írásvédett beállítást. Amennyiben win 7-et használsz. Ablakban balfelső sarok 'rendezés' legördülő menü. Ott 'mappa és keresés beállításai'. Klikk és 'nézet' fül. Speciális beállításoknál: 'Fájlok és mappák' 3.sor 'Az operációs rendszer védett fájljainak elrejtése > pipa ki! Így láthatod tényleg ott vannak-e a remélt helyen. Ha megvan és megakarod szüntetni a rejtettséget (mappa > jobb klikk > tulajdonságok /általános fül/ és ha nem tudod ki venni a pipát a 'rejtett' négyzetéből és érdekel azt is leírhatom.
2013. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!