Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a google fiókomat?

Feltörték a google fiókomat?

Figyelt kérdés
A YouTube-on láttam egy pár csatornát amire biztos, hogy nem iratkoztam fel, de ott van azok között amire feliratkoztam. Aztán ezekről leiratkoztam és pár nap mulva másik csatornákat írt ki, amikre nem iratkoztam fel. Akkor most feltörték a fiókomat? Ha feltörték akkor mit csináljak?

2013. okt. 25. 16:02
 1/6 Zsinga válasza:
Nem hiszem, hogy valaki azért törne fel egy fiókot, hogy más csatornákra feliratkozzon, de ha téged ez ennyire zavar, szerintem csinálj egy másik fiókot, ha nincs feltöltött videód youtubra, ami fontos lenne.
2013. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsinga válasza:
Első válaszolo vagyok, nem muszály uj fiokot csinálnod elég ha megváltoztatod a jelszavadat.
2013. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csxeba ***** válasza:
Lehet, hogy valahol bejelentkezve maradtál, mondjuk suliban, könyvtárban, stb...
2013. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nah, végre megvan Joci jelszava, most aztán jól feliratkozom 3 csatornára, amit nem szeret!" - seems legit.


Válts jelszót és éld az életed tovább.

2013. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon féltem, köszönöm a megnyugtatást!
2013. okt. 26. 09:09
 6/6 Peti7 ***** válasza:
Fiókváltás nem jó,mert eltűnnek az emailjai.Elég egy új jelszó,és beálítani hogy ha máshonnan belépnek akkor kapjon egy SMS-t.
2014. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!