Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendőrségi vírus indult el a...

Rendőrségi vírus indult el a gépemen. Valakinek valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés

Külön ablakban (explorert használok) indult el ami blokkolt mindent és nyomtam egy restet utána minden normálisan működött. Microsoft security essentials-t futtattam de nem talált semmit se. Egy éve szintén bejött egy hasonló de akkor teljesen letiltott mindent még a windows se jött be hanem egyből tiltott mindent.

Lehetséges, hogy most ennyivel megúsztam?


2013. dec. 10. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Milyen oldalakon jársz? Nekem még nem jött be ilyen vírus?
2013. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zenét kerestem és az egyik linkről elindulva futottam bele "felnőtt" tartalomba és egyből kidobta pluszba ezt az oldalt. Amúgy is idegesítenek az előugró ablakok ez meg pláne.
2013. dec. 10. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtaláltam már a linket csak az érdekelne, hogy az esetben ha egy újraindítással eltűnt a probléma van e okom aggodalomra. Elvileg csak csökkentett módban kéne elindulnia.
2013. dec. 10. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!