Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kinek melyik virusirtó vált be?

Kinek melyik virusirtó vált be?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ESET Nod32

Kicsit fogja a gépet,de nincs vele semmi baj.

Mindig kiabálni szokott amikor veszélyt észlel.

2014. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
kaspersky
2014. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Avast! PREMIERE csak az, a többi, pl a free verzió nem annyira jó.. olvass utána, hogy a premiere verzió mennyivel hatásosabb:)
2014. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaspersky
2014. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Avastban tudtommal free is eleg otthoni felhasznalasra.Premier meg fizetos alapbol is es amivel tobbet nyujt anelkul meglehet lenni.

Koszonom az eddigi valaszokat.

2014. márc. 14. 21:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Akik Kasperskyt mondjak azok megvasarolt licensel hasznaljak?
2014. márc. 14. 21:25
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]


ahogy ezen a képen látható, a free verzió nem véd a hacker támadástól, gyanús programokat nem biztonságosan futtatja, káros weblapok ellen nem jó, nem védi meg a személyes adataidat, stb... a premier viszont IGEN, szóval itt van: ***** ;DD



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaspersky a legjobb vírusirtó és megéri az árát.
2014. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Avast free, egy router mögött melyben van tűzfal,

és a legfontosabb, ami minden vírus kergetőnél elengedhetetlen: felelősségtudatos számítógép, és internet használat.


Én mondjuk linuxra váltatottam, az egyre jobban elszaporodó számítógépet zároló vírusok miatt, amik már különféle oldalakon statikusan beágyazott reklámok eltérítésével is támadnak, ami ellen még a reklámblokkoló és egyéb böngésző védelmet nyújtó szoftverek se védenek.


(volt már hogy egy nagy, közismert, hírportálon megjelenő iframes bannerből lettem átirányítva, és JS -el gyakorlatilag megbénította a böngészőm, és próbálta rám kényszeríteni egy szoftver telepítését java web-appleten keresztül, de mivel linuxon windows vírust nem igen tud telepíteni, így sikertelenül próbálta, midnen esetre meglehetősen zavaró volt, hogy még a ESET linuxos vírus védelem ellenére is semmi nem gátolta, vagy jelezte csak az odafigyelésem.)

2014. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Semmelyik. Igy operacios rendszert valtottam. Azota nyugtom van.
2014. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!