Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook haha virus, mi a teendő?

Facebook haha virus, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmtől kaptam egy hahaha.jpg fájlt, megnyitottam de semmi nem történt, most pedig én is küldözgetem mindenkinek.


A feladat kezelőben a CPU használat és a memória használata majdnem 80% azóta, Kaspersky 2014 vírusírtót lefuttattam de semmit nem talált. Mit csináljak?


2014. máj. 28. 18:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%

Semmit.

Nem rosszbol irom, de aki ilyen fajlokat nyitogat, az megerdemli az utana keletkezett problemakat.

2014. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy lány létemre ennyire nem értek a számítástechnikához. Egy barátnőmtől kaptam egy kép fájlt, ki gondolta, hogy vírus? Gondolom te mindenhez értesz. Értelmes válaszokat légyszi.
2014. máj. 28. 18:15
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

Ennek semmi koze ahhoz, hogy milyen nemu vagy. Vagy a lanyok alanyi jogon hulyek lehetnek a szamitogephez es minden el van nekik nezve?

En nem ertek mindenhez, ezt nem allitottam sehol. Azt viszont tudom, hogy nem nyitunk meg ketes tartalmu csatolmanyt. Ehhez nem kell sem foiskola, sem fiunak lenni.

2014. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki, hogy te ilyen okos vagy. Én az életemet nem a számítógép előtt töltöm el, csak néha felnézek facebookra vagy filmet nézek, ergo fogalmam nincs az ilyenekről.
2014. máj. 28. 18:26
 5/23 anonim ***** válasza:
5%
Bla bla bla bla bla
2014. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
no life no life no life no life
2014. máj. 28. 18:48
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Na odass'! Mediumi kepessegekkel is rendelkezel, hogy ennyit tudsz rolam? :)
2014. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
40%
velem is ez történt, nagyon érdekelne a megoldás pls
2014. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

A 80%-os CPU alapján a gépedre települt. Legbiztosabb megoldás a rendszer újratelepítése lehet. Ezt inkább bízd olyanra aki nem először csinálja. Nekem is küldtek ilyet, de nem nyitottam meg, viszont akikkel beszéltem azoknak mind hasonló dolgokat művelt.


Az okoskodónak:

Felvilágosítanálak, hogy nem mindenkinek egyértelmű. Viszont remélem, hogy te benézel valami hasonlót aztán lentebb vesz az egódból. ;)

2014. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

én is kaptam, egyből rákattintottam, mert egy olyan embertől kaptam akitől nem fura ha kap az ember egy képet...

de aztán gyors megszakítottam és megkérdeztem mi az?

de már letöltötte félig.. gyorsan kitöröltem fájlt.


Remélem én nem küldözgetek ilyen sz.rokat, miden esetre kiírtam üzenőfalra h ne lepődjenek meg a kedves ismerősök, és ők ne legyenek 'áldozatok'

2014. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!