Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook haha virus, mi a teendő?

Facebook haha virus, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmtől kaptam egy hahaha.jpg fájlt, megnyitottam de semmi nem történt, most pedig én is küldözgetem mindenkinek.


A feladat kezelőben a CPU használat és a memória használata majdnem 80% azóta, Kaspersky 2014 vírusírtót lefuttattam de semmit nem talált. Mit csináljak?


2014. máj. 28. 18:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Folyamatokról küldj képet légyszíves, (azért nem tudod törölni, mert még használja a vírus, aki újra rakta a gépet nem formázta le rendesen a merevlemezt)
2014. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kedves utolsó hozzászóló, ha már tudod a megoldást, akkor itt is oszd meg, kérlek! Több ismerősöm is benyelte ezt a facebook üzenetben terjedő "hahaha"-vírust, nagyon kétségbe vannak esve miatta. Én is kaptam már, szerencsére mobilról netezek, és nem kattintottam a csatolmányra. Köszi!
2014. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Na most jól figyelj, csináld azt amit mondok!


1.Nyomd le a windows jel + R kombinációt.

2. A megjelenő ablakba írd be: cmd majd enter, kijön egy fekete ablak

3. Menj bele a folyamatokba látsz ott olyat, hogy dllhost ezt állítsd le (ne foglalkozz vele ha esetleg hibár ír ki a rendszer)

4. Látsz explorer nevűeket is kezd el leállítgatni őket, ne ijedj majd meg, minden el fog tűnni az asztalról, csak a hátté marad.

5. A fekete ablak nyitva van még mindig, ide a következőket írd:


rmdir /S C:\Temp


ha ezt beírtad nyomj entert, reméljük kitörli a mappát.


Nagyon fontos, hogy jól írd be a prancsot. Ha sikerül, ha nem a gép újraindítása után visszakapod az asztalt meg mindent.



LEVÉLBŐL KIMÁSOLVA

2014. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!