Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért lassult le a gépem?

Miért lassult le a gépem?

Figyelt kérdés
A Digitális miskolc pályázaton pályáztam sikeresen egy HP 450 -es notebookot.3 napja van nálam.mindössze 1 játékot torrenteztem.erre két napra az egész gép lelassult.először csak a túlmelegedésre gyanakodtam mert előző nap sokat üzemelt.másnap viszont ugyanez fogadott.Internettel nincsenek problémák mivel offline is ugyanilyen volt. Szerintetek vírus lehet a probléma?

2014. jún. 17. 09:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
Elöször is a mondatot nagybetűvel kezdjük.Másodszpor ne olcsó gépet hanem ribizlis nagyipénzéböl vegyél gépet.
2014. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mennyi a memória? Van rajta védelem? Milyen operációs rendszert telepítettek rá? Lehet rá egyáltalán telepíteni bármit is (van rendszergazdai jogosultságod)? Ha igen, akkor a Ccleanert tedd fel és nagytakarítás. Kettő: notebookok NEM ki tudja, milyen erős játékokhoz készültek! Ahhoz nagy teljesítményű asztali gép kell, 200 ezer körüli árban. Kinyírod és elveszik tőled, majd vehetsz a saját pénzeden másikat, hogy lúzer vagy, az biztos.
2014. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na ja és vannak, akik INGYEN kapnak mindent, aztán tönkre vágják, mások megdolgoznak a gép áráért és vigyáznak rá.
2014. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
jajj de tudtam hogy jön majd egy ilyen:)).azért nem volt ez annyira ingyen.bármi kár éri az a mi felelősségünk és mi álljuk. nem tettem rá mai igényű játékot mert előző laptopom (amit NEKEM kellett perkálni és nem szüleimnek hozzátartozóimnak ) megszoktam h kisebb igényűekkel játszom és azért ez sem sokkal erősebb.
2014. jún. 17. 12:10
 15/18 A kérdező kommentje:
mellesleg a gyári hiba sincs kizárva
2014. jún. 17. 12:15
 16/18 anonim ***** válasza:
De a játék elött mukodott szval mar elegge nehezkes bizonyitani gyári hibanak.
2014. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
amit játékot letöltöttem az Free To Play játék ezt rendesen a játék webhelyéről . ezután direkt elindítottam egy víruskeresést , nem talált semmit. ezután volt a torrentes itt viszont olvasgattam a kommenteket hogy vírusos-e.le is szedtem nem volt semmi baj.erre két napra voltak a gondok.hogy most az előtte lévő napi túlterhelés miatt nem tudom. próbáltam alátámasztani a meghajtókba hibát kerestetni még egy Teljes virus irtást (ami 2 órát tett ki) de nem talált semmit
2014. jún. 17. 12:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Vedd ki az elozo laptobodbol a hdd t es rakd bele telepisd ujra es nezd meg hogy megy.
2014. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!