Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudok belépni se a...

Miért nem tudok belépni se a Crome-al, sem a Firefoxal a gmail-re, youtube-ra? Ezt írja ki: "Az Ön kapcsolata nem privát A támadók megpróbálhatják ellopni adatait (például jelszavakat, üzeneteket vagy hitelkártyaszámokat) innen: www.youtube.com. "

Figyelt kérdés
Mit is hogy/hol kellene átállítani? Tegnap este óta nem tudok belépni. Akkor még azt hittem, majd mára megoldódik, de most már izgulok, hogy mi baj lehet. Fontos lenne megnénznem a leveleimet...
2014. okt. 3. 14:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A dátum jó. Hogy lépjek ki, vagy ha belépni se tudok???
2014. okt. 3. 15:33
 12/24 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezeket: Ha Wi-Fi-portálra próbál bejelentkezni, keresse fel a webhelyet HTTP-kapcsolaton keresztül, hogy el tudja érni a Wi-Fi bejelentkezési oldalát.

Ellenőrizze, hogy helyes-e a dátum, különös tekintettel az évre.

Próbálkozzon az oldal inkognitómódban való megnyitásával. Ha úgy működik, az azt jelenti, hogy valamelyik bővítmény okozza a biztonsági problémát, és el kell távolítania azokat a bővítményeket, amelyekre már nincs szüksége. További információ a böngészőbeállítások alaphelyzetbe állításáról.

Ha „HTTPS-védelmet” biztosító vírusirtó szoftvert használ, lehet, hogy az zavarja a böngésző biztonságos kapcsolat létesítésére irányuló képességét.


Telepítsd újra a böngésződet revo uninstallert alkalmazva távolítsd el, hátha valami megbúvó bővítmény ott ragadt.

2014. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha az se segít még találtam egy ilyet: Utasítások Windows esetében

Lépjen ki teljesen a Google Chrome-ból.

Nyomja meg a Windows gomb +E billentyűkombinációt a Windows Intéző megnyitásához.

A megjelenő Windows Intéző ablakban írja be a következőt a címsávba.

Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\

Windows Vista/Windows 7/Windows 8: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\

A megnyíló könyvtárablakban keresse meg a „Default” nevű mappát, és nevezze át a következőre: „Backup default”.

Ezután próbálja meg ismét megnyitni a Google Chrome-ot. A böngésző használatának megkezdésekor automatikusan létrejön az új „Default” mappa.

Ha kívánja, átviheti az adatokat régi felhasználói profiljából az újba. Ez a művelet azonban nem ajánlott, mivel a régi profil egy része sérült lehet. Ezt szem előtt tartva a régi könyvjelzők átviteléhez másolja át a „Bookmarks.bak” fájlt a „Backup default” mappából az új „Default” mappába. Az áthelyezést követően nevezze át a „Bookmarks.bak” fájlt „Bookmarks” névre az áttelepítés befejezéséhez. A böngésző összes többi adata a „Backup default” mappában marad, azonban ezeket nem lehet az új profilra átvinni.

2014. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ha beírom google-be hogy revo uninstaller, akkor megint ugyanott tartok...
2014. okt. 3. 16:07
 15/24 A kérdező kommentje:

Most nézem, a jobb alsó sarokban jó a dátum, de amikor firefox-al próbálok belépni, akkor ezt írja ki: A tanúsítvány nem érvényes eddig: 2014.09.24. 12:29. Most 2014.09.03. 16:30 van.


Akkor most mégsem jó a dátum? Ezt hol tudom átállítani?

2014. okt. 3. 16:30
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
A gépedet szétrágta valami vírus. Keress valakit aki ért hozzá, vagy vidd el szervízbe. Ez nem játék, ha használtad a bankkártyád akkor arról bármikor vihetik a pénzt. A jelszavaidat azonnal változtasd meg, amint tiszta géphez férsz hozzá.
2014. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy 2014.10.03 van nem 09.03 !

próbáld ki internet explorer mit dob ha szörföznél, kell lennie megoldásnak, de azokhoz kell a net.

2014. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
ha ezt az utolsó választ nem írod... :D tényleg október van, nem szeptember :D Ez volt a baj, most már jó. Nagyon szépen köszönöm! Igazából nem tudom hogy sikerült elállítani az időt, mert tegnap még jó volt... Most meg csak azt néztem, hogy 3.-a, a hónapot nem. Ettől függetlenül ncore-ra nem tudok belépni crome-al, de ez már hónapok óta fennáll, firefoxról sikerül. Ha erre is van valami megoldásod, akkor nagyon nagyon hálás leszek :D (így is az vagyok.)
2014. okt. 3. 19:44
 19/24 anonim ***** válasza:
Tegnap este fent voltam a Facebookon, amikor elkezdett akadozni, lelassult, aztán nem lehetett fotókat feltölteni, nem láttam egyetlen fotót sem, eltűnt a grafika, végül kilépett csak úgy magától. Van a Chrome-ban Adblock Plus külső szűrőkkel együtt, de nem bírta a hatalmas reklámos rohamot, plusz trójaiakkal! A Windows Defender és az ESET is blokkolt. Ma tettem rendbe a gépet, lefuttattam az ESETET és a töredezettség mentesítőt is. Vagyis a képi megjelenítés volt a célpont, ma az Adobe Air frissitést kapott. Szerencsére a védelem kiválóan vizsgázott.
2014. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos, ezt az online scannert futtasd le, aztán a töredezettség mentesítést is. [link]
2014. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!