Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ellopott telefon - ha jelszót...

Ellopott telefon - ha jelszót változtatok a Gmailemen számítógépről, kijelentkezteti-e a "szerencsés megtalálót" a telefonomról?

Figyelt kérdés
Tegnap ellopták a telefonom, az androidos eszközkezelővel nem lehet bemérni a helyét, már keresztet vetettem rá. Azonban a személyes adataimat féltem. Változtattam jelszót minden oldalon, Gmailen is, de sajnos alapból rajta van a telefonon ez az applikáció, és félek, hogy ha bekapcsolja más SIM kártyával, akkor is behozza neki, és bumm..... Lehetséges, hogy a jelszóváltoztatással egyidejűleg kijelentkeztette őt? Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 12. 15:33
 1/2 megadeth18 válasza:
Ha nem vagy feltétlenül valami híres cégvezető, celeb, vagy egyéb fontos ember, akkor aki megveszi a lopott telefont a tolvajtól, az úgyis leszarja, hogy kinek az emailjeit láthatja, bejelentkezik a sajátjával, mert semmire nem tudná felhasználni. Ha meg talál valami képet, amivel megzsarolhat, az pedig könnyen lenyomozható, de ne aggódj, nem szokott ilyen lenni, nem érdekel senkit más random ember email fiókja.
2015. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 megadeth18 válasza:
De amúgy, ha android, akkor új SIMnél ki szokott jelentkezni, legalábbis az én 4.1.1-es verziómon.
2015. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!