Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Informatikusok segítség!...

Informatikusok segítség! Vajon van megoldás?

Figyelt kérdés
a számítógépem a CTB-locker nevű vírussal fertőződött meg egy félre vezető emaillel itt olvashattok többet róla [link] sajnos az alábbiakban le írt vírus írtók segítségével sem tudtam ki irtani ezt a vírust !sem az avastal malvare byte és online scanner nevű vírus írtókkal, a kérdésem az hogy egy újra telepítés vajon le törölné ezt a fajta vírust ?? vagy esetleg még egy lemez formázó program amellyel le tudnám ezt törölni ?? kérem a segítségeteket ! nagyon fontos lenne ! Köszönöm !

2015. márc. 23. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újratelepítés elég, csak formázáskor Teljes formázásra nyomj, gyorsformázás helyett.
2015. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Formázással megszabadulsz a vírustól, viszont a lekódolt adataidat nem fogod visszakapni.
2015. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! hát már bele nyugodtam hogy a vírus által le kódolt adataim nem tudom újra használni , így minden elvész de legalább a gépem tiszta lesz :)
2015. márc. 23. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem változtatsz a böngészési szokásaidon, megint megfertőződsz vele.
2015. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

De az sem mindegy, honnan és mit szedsz le a netről, mondjuk Torrentről...

Ha ott is elolvasnád a kommenteket a torrent oldalakon, ha mondjuk egy zenneszerkesztő progit töltenél le, néhány helyen azt írják a kommentelők, hogy VIGYÁZZ, TRÓJAI!!! szb...

El kell olvasni a "kisbetűs részt" is!

2015. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 donfetibo ***** válasza:

Én a Spyware Doctor valamelyik újabb változatát! Ez 100% biztos leszedi neked, ha teljes verziós nem törli hanem kijavítja a fertőzött fájlt!

Ha kell a teljes ver. akkor írj!!!

2015. márc. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, te viszont eladó vagy, vagy amolyan Robin Flood? Lopsz a gazdagoktól és szétosztod a szegényeknek?
2015. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tengor, hidd el ha ezért börtön járna már fél magyarország börtönbe csücsülne, már ha lenne hely annyi embernek...
2015. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:

#8, azért sem jár börtön, ha a szobád közepére piszkítok, még sem teszem meg, mert normális ember nem tesz ilyent.

Nem azért nem lopunk, mert börtön jár értem, hanem mert a rendes ember nem lop.

2015. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!