Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valóban ártalmasak az Apple...

SpilerHUN kérdése:

Valóban ártalmasak az Apple termékek?

Figyelt kérdés

Halljátok ne vegyetek apple terméket sehol sem mert egy k..va nagy átverés és agymosás az egész!

haverom küldött egy linket:


[link]


Elolvastam és sokan kinevetik az embert de igaza van. nekem is apple tabletem van még fizetem a részleteket de észrevettem h ha túl sokat használom akkor a fáj a fejem meg érzem azt is olyan dolgokat akarok megtenni amit egyébként nem. tuti h ezzel valami ilyen titkos szervezetek mossák az emberek agyát és irányítják őket. meg kellene nézni h hány gyilkosság történt úgy h a gyilkos apple terméket használt mert szerintem nagyon sok!


lehet h én is azért vagyok rosszul meg mentálisan beteg mert az apple irányitani akar és egyébként teljesen jól lennék. ez azért biztos mert amikor nincsen velem az Ipad akkor jól szoktam lenni de amikor azt használom akkor jönnek a rossz gondolatok. azt nem hiszem h az ufók miatt van ez de h benne van valami ilyen összeesküvéses dolog az biztos. szerintem ezt a szegény kommentelőt előbb utóbb meg fogják ölni vagy ha nem is akkor bolondokházába kerül mert az ilyeneket mindig eltüntetik. én sem merek hozzászólni mert a végén engem is elvisznek! :D :D


a gyakorikérdésekes peres topikot is Ipdaról irtam szerintem az apple irányitott abban is mert asztali gépen nem is akartam írni!


el fogom adni az ipadot nem kell nekem azt mondják h az android sokkal jobb és nem sugároznak vele ilyen gondolatokat át de abból is csak a samsung gépek a jók a többi nem!


Más is tapasztalt ilyet? Mert két haverom már mondta h amikor iphoneon beszélnek sokkal agreszívabbak de amikor androidos telefonról akkor nincsen bajuk.


Tényleg irányitanak minket?



2015. ápr. 17. 08:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Idióta vagy, semmi több.
2015. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy kapitális baromság.

Azért fáj a fejed te szerencsétlen, mert hosszú ideig koncentrálsz egy területre, és ez a szemnek megterhelő.

Ilyen ostoba okfejtést még nem hallottam.

2015. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
80%
1-es: Köszi, hogy kimondtad helyettem. :)
2015. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Azért ha több embernek is van ilyen gondja akkor lehet benne igazság!!!! meg aztán ha nem apple dolgokat használok akkor soha sincsen gondom ha igen akkor van? véletlen?
2015. ápr. 17. 08:33
 5/47 Kento ***** válasza:
95%

Valószínűleg a gyikemberek (reptilliánok) állnak a háttérben, akik a chemtrail formájában mikrochipeket szórnak szét a te lakhelyed környékén is, amik főleg az Apple készülékeken tapadnak meg. Mivel gyíkembereké az Apple is, ezért wifin keresztül, az Illuminitások segítségével aktiválják ezeket a chipeket és tessék, itt az eredmény. :)


A gyenge embereket már tudják irányítani (téged is), az erősebb akarattal rendelkezőket majd csak a következő nagyobb szoftverfrissítés után.


Ha kondenzcsíkot látsz az égen, azonnal bújj el valami sötét helyre, mert pont akkor szórják ki a chipeket és csak sötét hely a biztonságos, mivel a gyíkok ott nem látnak.


Remélem tudtam segíteni! :) :) :)

2015. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? Erről az illumintás dologról már hallottam de vannak ilyen gyíkemberek is?


Ha nem használok wifit az megoldás? Vagy nem?

2015. ápr. 17. 08:44
 7/47 anonim ***** válasza:
73%

Ekkora okorseget is reg olvastam. Ideje volt.


Mellesleg Androidba a Samsungok a legsz.arabbak sajat tapasztalatom alapjan.

Persze kinek a pap kinek a paplan :)

2015. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Akkor melyik gyártó a legjobb? Wifis kérdésemre válasz?
2015. ápr. 17. 08:51
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nyugodj le.

Abban a formában ahogy te azt leírtad, 99.9% hogy hülyeség az egész.

De vigyázni kell a valósággal, mert sokan a legtöbb összeesküvés elméletet hülyeségnek veszik (az elmúlt 2 évben sikerült jól lejáratni, vicc tárgyává tenni az egészet).. Ez azért is sikerült, mert az összeesküvés elméletek 70%-a baromság.

70. Igen. Igazából csak nyitott szemmel kéne járni, és szimplán tényeket elolvasni a valóságról.

Példa: Civil Drónok. A 70-es években elmélet, a 80-as években fikció, a 90-es években röhej tárgya, a 2000-es években vicces összeesküvés elmélet, 2010-től felfele teljesen elfogadott, normális szerkezet. Senki nem emlékszik arra, hogy évekkel ezelőtt ez egy "humoros" összeesküvés elmélet volt.. Most már tessék, itt a jelen, a mindennapi élet luxus, de szerves része.


Számtalan eset/dolog van, ami így működik. Az összeesküvés elméleteket nem úgy kell kezelni, hogy amit meghallunk, azt egyből el is hisszük. Ám úgy sem, hogy egyből baromságnak tartjuk, hiszen úgy vagyunk nevelve, olyan rendszerben nőttünk fel, ahol az elméletekben található teóriák (pl. az illumináti) alapvetően lehetetlenként, ostobaságként fordul meg az agyunkban.

Nyilvánvaló hogy hazudnak nekünk, de az is hogy rengeteg teória ostobaság.

2015. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Most akkor nem értem ezt az utolsó hszt nem tudom értelmezni. Ha vannak drónok amikről azt hitték h nincsenek akkor lehetnek gyíkemberek is?


vagyis mindenben van 30% igazság?

2015. ápr. 17. 09:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!