Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valóban ártalmasak az Apple...

SpilerHUN kérdése:

Valóban ártalmasak az Apple termékek?

Figyelt kérdés

Halljátok ne vegyetek apple terméket sehol sem mert egy k..va nagy átverés és agymosás az egész!

haverom küldött egy linket:


[link]


Elolvastam és sokan kinevetik az embert de igaza van. nekem is apple tabletem van még fizetem a részleteket de észrevettem h ha túl sokat használom akkor a fáj a fejem meg érzem azt is olyan dolgokat akarok megtenni amit egyébként nem. tuti h ezzel valami ilyen titkos szervezetek mossák az emberek agyát és irányítják őket. meg kellene nézni h hány gyilkosság történt úgy h a gyilkos apple terméket használt mert szerintem nagyon sok!


lehet h én is azért vagyok rosszul meg mentálisan beteg mert az apple irányitani akar és egyébként teljesen jól lennék. ez azért biztos mert amikor nincsen velem az Ipad akkor jól szoktam lenni de amikor azt használom akkor jönnek a rossz gondolatok. azt nem hiszem h az ufók miatt van ez de h benne van valami ilyen összeesküvéses dolog az biztos. szerintem ezt a szegény kommentelőt előbb utóbb meg fogják ölni vagy ha nem is akkor bolondokházába kerül mert az ilyeneket mindig eltüntetik. én sem merek hozzászólni mert a végén engem is elvisznek! :D :D


a gyakorikérdésekes peres topikot is Ipdaról irtam szerintem az apple irányitott abban is mert asztali gépen nem is akartam írni!


el fogom adni az ipadot nem kell nekem azt mondják h az android sokkal jobb és nem sugároznak vele ilyen gondolatokat át de abból is csak a samsung gépek a jók a többi nem!


Más is tapasztalt ilyet? Mert két haverom már mondta h amikor iphoneon beszélnek sokkal agreszívabbak de amikor androidos telefonról akkor nincsen bajuk.


Tényleg irányitanak minket?



2015. ápr. 17. 08:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
0/10
2015. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
59%

Ha ezt komolyan gondolod, én szívesen átveszem tőled, természetesen ingyen és bérmentve. Továbbiakat privátban.

ui.: akár még a postát is kifizetem

2015. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
59%
Milyen iPad?? megveszem!!
2015. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
Te ezt komolyan gondoltad?
2015. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
57%

Ne higgyetek a reptilliános hülyeségekben! A fele sem igaz annak, amit itt írtak róluk!

A reptilliánok nem idegenek, ők is a Földről származnak! Egy ősi civilizációból valók, a silurian időszakból. Az embernél sokkal fejlettebbek és a föld alatt él nagy részük hibernálva.

A felszínen pár tagjuk él, akik vigyáznak a saját törzsükre és manipulálják az emberiséget, hogy amikor a többiek felébrednek, könnyebb dolguk legyen ellenünk. Az Applés dologról ez előtt még nem hallottam, de elhiszem, hogy ahhoz is közük van! A legtöbb nagy vállalatnál vannak beépült tagjaik...

2015. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
Azt hiszitek, hogy véletlen a sok film és sorozat, amiben "gyíkemberek" vannak? NEM! Azok azért vannak, hogy lássunk hasonló lényeket a TV-ben és a valódi reptiliánokra is azt higgyük, hogy kitaláció! Ők manipulálnak ezzel is minket!
2015. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Zozi007 válasza:
Ez teljesen új számomra. Eddig a kígyó emberekről tudtam, hogy léteznek. Fel is szoktak lépni a cirkuszokban.
2015. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Az ipadot végül nem adom el hanem hagytam lemerülni és bezártam egy fémdobozba amit levittem a pincébe ott már nem fog több bajt okozni!


a gyikemberek miatt meg nem parázok mert nem foglalkoznak velem kis ember vagyok én ahhoz de jó látni h másik is megerösitettek abban h léteznek!

2015. ápr. 20. 12:30
 39/47 anonim válasza:

ez így van

idegen technika, idegen vezérelt gondolat manipulálás.


ha bekapcsolod akkor két almát kapsz,

egyik a bekapcsoláskor, a másik pedig ott a hátulján, teljesen mindegy hogy ipod, vagy ipad, stb


két "almával" vagy mindig.


egyébként a szürkéké.


[link]

2015. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

ma 21:11


Neee!! Vannak ennyire korlátolt emberek??? Bazki ha a nagy és mutató ujjam végét egymáshoz illesztem és ezt mindkét kezemen megteszem, akkor ugyanazt látom. Két "ufó szemet".


OMG nagyon beteg emberek járkálnak szabadon a világnak.

2015. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!