Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nemvagyok rendszergazda?...

Miért nemvagyok rendszergazda? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Amég windows 7em volt rendszergazda voltam most frisítettem windows 10 re és most nem vagyok mivel ha egy képet elakarok menteni valahova akkor azt írja hogy kérjek engedélyt a rendszergazdától meg pár dolgot nemenged csinálni. Hogyan legyek ujra rendzsergazda?

2015. aug. 3. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Végezz el egy tanfolyamot és az lehetsz megint. Nem nagy ördöngösség.
2015. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Registry-ben ki tudod kapcsolni az UAC-ot teljesen, de akkor a metro programok nem fognak működni. 10 esetén ez problémás, mert az alap programok (számológép, képnéző stb.) hagyományos változatai nincsenek.


Legjobb megoldás, ha visszatérsz a 7-hez. Ha eddig működött, ezután is fog, nem muszáj a birkák után beállni a sorba, és nem is maradsz le semmiről.

2015. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez az, se driverek, se beállítások, kiforratlan ez még.
2015. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
windows r és oda beírod hogy netplwiz 2x rákatintasz a fiókodra és ott lehet beállítani.. de azért köszi a válaszokat. Az első kommentelő igazi vicces fiu
2015. aug. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!