Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom elrejteni a...

Hogyan tudom elrejteni a vendégfiók elől, a rendszergazda fiókjának adatait?

Figyelt kérdés
A rendszergazda természetesen én vagyok, az én fiókomba sok adat, kép, és mindenféle van amit nem szeretnék megosztani mással (nem azért mert titkolni valóm van, egyszerűen csak úgy nevezik: magánszféra. nem hiszem, hogy ezt a részét magyaráznom kéne) viszont használná más is a laptopomat, ezért létrehoztam egy vendégfiókot , viszont ha belépek a vendégfiókba és beljebb mászok a gép agyába, a C, és a D meghajtón keresztül minden dolgom látszik, minden képem, videóm. Egyszerű tehát: hogy tudom megoldani ,hogy ha belépek a vendég fiókba, a rendszergazda képei, , videói illetve minden személyes adata láthatatlan maradjon, és csak a rendszergazda férjen hozzá egyedül? Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 10. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb gomb a kérdéses mappán, Tulajdonságok, és itt a Biztonság fülön átállíthatod kinek mihez van joga.
2015. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt ugye úgy tudom csak megtenni, ha a rendszergazda fiókjában vagyok?!
2015. aug. 10. 19:18
 3/3 fersk ***** válasza:
Nyilván, különben mi értelme lenne...
2015. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!