Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Megtudtam egyik lány MSN...

Megtudtam egyik lány MSN jelszavát és most az mondta hogy feljelent miatta. Tehet valamit ilyen esetben a rendőrség?

Figyelt kérdés
Csak megtudtam a jelszavát nem törtem fel semmit csak beléptem.Jelszava a saját neve volt.
2010. márc. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, egy egész kommandó fog rádtörni éjszaka és bilincsbeverve bevisznek a hűvösre pár évre...
2010. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tőle tudtad meg és beléptél az engedélye nélkül akkor tehet feljelentést. De általában ejnye bejnye aztán nem foglalkoznak vele. Iwiwes sztoriról már olvastam, hogy valaki felfüggesztettet kapott de ő más nevébe leveleket írkált meg hasonlók. De sztem ne törődj vele ilyennel nem foglalkoznak ha csak nem irogattál a nevébe komolyabb dolgokat.
2010. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
b@zd, hüly.e állatt, ilyet sose csinálj, engem ezért raktak börtönbe 3évre, ismerősömet pedig 1millára büntették...
2010. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz valami nagyon durva visszaélést kellene csinálnod azzal a címmel. De ezt nekik kell bizonyítaniuk, szóval maga az eljárás kényelmetlenebb lehet, mint az esetleges büntetés, hiszen arra az időre nyilván elkobozzák a gépet vizsgálat céljából, aztán járhatsz utána, hogy visszakapd.
2010. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kisebb dolga is nagyobb a rendőrségnek.
2010. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez azért nem úgy megy, hogy ha valami kis ügynek látszik, akkor azzal nem foglalkoznak. A számítógépes adatokkal való visszaélés csalásnak minősül, és meg lehet nézni, kik vezetik a rendőrségi top 100-at. Pl simán meg lehet tenni egy lopott MSN címmel, hogy az illető ismerőseit megkéri a nevében, hogy töltsenek már fel neki 5000ft-ot a telefonjára, majd megadja. De az se kellemes, ha obszcén szövegekkel járatja le mindenki előtt, ezeket nagyon komolyan veszi a rendőrség.
2010. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!