Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vissza tudja nézni a rendőrség...

Vissza tudja nézni a rendőrség az MSN beszélgetéseket? (ha nem mented el a gépedre! )

Figyelt kérdés
Egyik barátom kérdezte a múltkor, és én nem tudtam rá a választ, hogy vissza tudja -e nézni a rendőrség az msn beszélgetéseket anélkül ,hogy te lementenéd azokat! Van-e legális hozzáférésük? És egyáltalán elmenti-e maga a cég maguknál a beszélgetéseket valamennyi időre? Kérem, senki se pazarolja a saját idejét értelmetlen válszokra! :)
2011. aug. 9. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg a szolgáltatódnál utána tudnak járni
2011. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rendszergazda ismim azt mondta sehogy nem tudnak utána járni, de ha ez így van, hogy a szolgáltatónál megvan és olyan a beszélgetés ak ciki... De majd ezt a szolgis-t is megkérdezem, mert ez engem is érdekelne.
2011. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na most kérdeztem meg a szakit. Ő úgy tudja 72 órára őrzik meg a beszélgetéseket a szolgáltatónál. Ha le akarod kérni kell a jelszavad.
2011. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nekem nincs olyan beszélgetésem csak érdekelt mert például a Facebook, és egyéb ilyen közösségi oldalak, rendőrségi oldalak. Ismerek olyan embert akinek a rendőrségen elé raktak 40 oldal facebook chatbeszélgetést kinyomtatva! csak kiváncsi voltam hogy a msn nél ez hogy működik! de igazából már 1 ilyen programnál/oldalnál nem lehet szerintem biztosra menni...mert meg tudnak mindent kerülni ha bizonyítékokat akarnak!
2011. aug. 9. 23:00
 5/5 anonim válasza:
én is kérdeznék valamit.. ha van valakinek olyan programja amivel elvileg meg tudja nézni a régi msn beszélgetéseimet hiába töröltem is akkor ez kamu vagy tényleg lehet ilyet csinálni????
2012. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!