Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Áttetsző hologram felirat...

UnstoPPaßle kérdése:

Áttetsző hologram felirat (2D) készítése otthon, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A suliba szükségünk volna egy projecthez, hogy hologrammos feliratot készítsünk, mint pl ez: [link]


Próbáltam utánanézni a dolgoknak és láttam, hogy van olyan, hogy áttetsző hologram fólia de arra, hogy nyomtatok ki ilyet? Vagy hogy tudom kivitelezni ezt? Ha valaki leírná vagy linkelne egy cikket/videót (akár külföldit is) amiben leírják vagy megmutatják hogyan tudnék ilyet csinálni annak nagyon megköszönném :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



#otthon #felirat #2D #hologram #hologramos felirat
2016. márc. 1. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, szerintem még kapni sem nagyon lehet, mivel ilyenekkel különböztetik meg(sok egyéb mellett) az eredeti és hamis pénzt, bérletet
2016. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak hologramos matricák nyomtatásával foglalkozó cégek, lehettőlük rendelni, max. kis tételben drága lesz a buli, és alá kell írni egy jó vaskos szeződést a felhasználásról.
2016. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Anno. én is akartam ilyet, meg is kerestem néhány céget az ötletemmel, egy válaszolt, az is több 100 ezerért csinálta volna meg, de ha nagyon érdekel, átküldhetem a cég nevét.
2017. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!