Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 8. bejelentkező képernyő...

Balois kérdése:

Win 8. bejelentkező képernyő feloldása, hogyan lehetséges, ha elfelejtettem a jelszót?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha nem tudom a jelszót, amit a bejelentkezéskor kér a windows, akkor mi a teendő? (nem munkahelyi, otthoni windows-os laptop) Nem használom sűrűn. De gyakran nem is változtatok jelszót. Valami egyszerű szarság volt a jelszó, de nem jut eszembe. Csak az újrahúzás a megoldás szerintetek? (jelszó kikérő lenezem persze nincs, ill nem készítettem.)

Köszi, ha valaki válaszol.


2016. márc. 15. 09:57
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Win7-re mutatják, de Win8-ra is jó:

https://www.youtube.com/watch?v=_0Km4E8U8NQ

2016. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nagyon jónak tűnik, de hogy tudom a fekete képernyőt előcsalogatni? (...amíg tölti a rendszert valamit meg kell nyomni. de mit?)
2016. márc. 15. 15:30
 3/4 CspCsj ***** válasza:

A videóban úgy írják, hogy betöltés közben indítsd újra.

Bár hogy így mondod, a Win8-nál egynél több "hirtelen" újraindulás után ajánlja csak fel a javítást.


Ha van telepítőlemezed, akkor arról indítva a gépet a javításnál is meg tudod csinálni hasonlóan:

https://www.youtube.com/watch?v=z0jnQCw-wQg

2016. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most eljöttem éjszakai műszakba. hozom a gépemet is magammal hátha meg tudom oldani a problémát egy csendes órában. richtig otthon maradt a cd. pedig megvan. nem rég vett lenovo gépről van szó. ritka 1 f@#$ vagyok. nem használom csak munkára meg tanulásra a gépet. nem is túl gyakran. erre így megszivatom magam. ha nem tudnám hogy az ember/gép viszonylatában az ember az aki téved és/vagy felejt, azt mondanám, "a gép a hülye." holott tudjuk, hogy ált. a kezelője. :-)))

mindent köszi azért idáig is.

2016. márc. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!