Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki megtudná mondani mi ez...

Valaki megtudná mondani mi ez az infobel dolog és hogy kerülhet oda fel bármi is?

Figyelt kérdés
engedélyem nélkül fent vannak az adataim és fogalmamsincs honnan kerülhetett oda vagy milyen úton, esetleg valami ötlet? kihez kell forduljak? :(
2016. márc. 29. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Amúgy az infobel a vállalkozóknak jó, hogy a céges adataik könnyebben elérhetőek legyenek az ügyfelek számára. Egy magánembernek viszont pont hogy nem jó.


Én konkrétan azért kerültem bele ebbe a telefonkönyvbe, mert amikor kérdezték, hogy szeretnék e szerepelni a telefonkönyvben, azt hittem arra a nyomtatott telefonkönyvre gondolnak, ezért mondtam igent.

2021. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is fenn voltam rajta, de most augusztusban, mikor az új telefonom kihoztam, szóvá tettem a Telekomnál, hogy hogyan és miért ?! Ígérték, hogy leszednek onnan és ez meg is történt, mert már nem vagyok fenn😇
2021. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!